22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były gwiazdor NFL, Michael O’Hare, oskarża swoją rodzinę o wzbogacenie się jego kosztem

Były gwiazdor NFL, Michael O’Hare, oskarża swoją rodzinę o wzbogacenie się jego kosztem

EFE14 sierpnia 2023, 19:30Czytanie: 3 minuty.

Mistrz Super Bowl XLVII z Ravens w poniedziałek zadenuncjował rodzinę, która przyjęła go do swojego zapisu, by wzbogacić się dzięki filmowi „The Blind Side”.

Michał Omistrz w Super Bowl XLVII z Wrony z BaltimoreI W poniedziałek zadenuncjował rodzinę, która go przyjęła, za to, że zapisała zapis, by wzbogacić się dzięki filmowi 'ślepa strona’, który zebrał ponad 300 milionów dolarów.

Część historii poprzedniego gracza jest opowiedziana na tej taśmie. Michael O’Hare, 11-letni czarnoskóry chłopiec żyjący na ulicy MemphisI TennesseeDostaje schronienie u zamożnej białej rodziny, która według filmu ostatecznie go adoptuje.

Michał OKto ma wielkie zdolności matematyczne, zdobywa sympatię matki Lee Ann Toohey (tłumaczenie Sandra Bullock) oraz jej mąż Sean i ich dwóch synów Collins i Sean Jr.

Rozgrywający Ravens, Michael O’Hare, potępił we wtorek rodzinę, która przyjęła go do swojego testamentu, by wzbogacić się dzięki „The Blind Side”.Władze Palestyńskie

Rodzina Tuohy’ego Ohera zachęca go do pójścia do college’u i zwiększenia jego zdolności fizycznych, co ostatecznie uczyni go supergwiazdą. nfl.

Historia ze szczęśliwym zakończeniem, którą jego były „terapeuta” opowiedział w poniedziałek, nie była całkiem w porządku przez jego prawnika.

Michał O Odkrył to kłamstwo ku swemu zniesmaczeniu i zażenowaniu w lutym 2023 roku, kiedy dowiedział się, że konserwatorstwo, na które się zgodził, zakładając, że uczyniło go to członkiem rodziny Tuohy, nie zapewniało mu żadnych rodzinnych relacji z Tuohy ”, wyszczególnia jego adwokat, Gerard Strinch IV.

W dokumentach przedstawionych przez pełnomocnika przed sądem Tennessee Wyszczególnił dwa irytujące punkty swojego klienta.

Podkreślił: „Ich związek zepsuł się, gdy odkryto, że był jedynym członkiem rodziny, który nie otrzymał czeków z zarobkami filmu i został trwale zerwany, gdy zdał sobie sprawę, że nie został adoptowany, więc nie był częścią rodziny. „

Michał O Twierdził, że Sean i Lee Ann Twohey właśnie go oszukali, kiedy skończył 18 lat, aby podpisać konserwatorstwo, dokument, który dawał im upoważnienie do zawierania dla niego umów, które, jak powiedzieli mu, nie różniły się od adopcji.

READ  OFICJALNIE: Fernando Ortiz nowym trenerem Realu Madryt

Kłamstwem na temat adopcji Michaela jest to, że Lee Ann Toohey i Sean Toohey wzbogacili się kosztem Michał Onaiwny młody człowiek, którego talenty matematyczne można było wykorzystać dla własnych korzyści” – powtórzył Gerard Streich.

Michał OPrzeszedł na emeryturę w 2016 roku w wieku 35 lat. W ciągu ośmiu sezonów kariery nfl grać dla wronyz którym był bohaterem tytani i z lamparty.