27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na jaką chorobę cierpiał Andre Marin, która zagrażała jego życiu?

Choroba Andre Marina naraziła jego życie na poważne niebezpieczeństwo w 2020 roku (Zdjęcie: Twitter / @_Daviles)

Jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy w meksykańskiej telewizji sportowej André MarinKierowca Ostatnie słowo, w Fox SportJedną z jej najważniejszych cech jest wyrażanie opinii i wzbudzanie kontrowersji podczas programu debaty.

Po długim i kontrowersyjnym przejściu przez nią Azteca TVprezenter stał się bardzo popularny w prywatnej sieci sportowej jako analityk, Powodem, dla którego oczy zaczęły przyklejać się do jego osoby, są jego opiniekrytykowane przez ich zwolenników.

Mając tak wielką moc w dzwonieniu, meksykańscy fani byli zaskoczeni na początku 2020 roku, kiedy zaczęli nadawać swój program w programie. Znaczna niepełnosprawność fizyczna wywołała obawy i spekulacje na temat jego zdrowia.

Na jaką chorobę cierpiał Andre Marin, która naraziła jego życie na wielkie niebezpieczeństwo (Zdjęcie: Twitter / @losexpulsados)
Na jaką chorobę cierpiał Andre Marin, która naraziła jego życie na wielkie niebezpieczeństwo (Zdjęcie: Twitter / @losexpulsados)

Przy bardzo chudym wyglądzie fani i ogólnie media zaczęli kwestionować przyczynę tak drastycznych zmian w jego ciele, aż w końcu podał dokładne powody i przechwalał się Dziwna choroba spowodowała ten osobisty kryzys.

„Tak, byłem w szpitalu i tak, do diabła. Nie wiesz jak się z tobą skontaktować’, ogłosił spiker sportowy kanału youtube Z Javier Alarcon, gdy wyjaśniono, zanim epidemia zaczęła się wcześniej COVID-19infekcja wywołana przez bakterie Clostridium difficile.

To bardzo silna bakteria, która wyrządza szkodę Układ pokarmowy i może powodować śmiertelne komplikacje, jeśli nie jest odpowiednio leczone i na czas, aż do nieodwracalnego uszkodzenia innych części ciała, tak aby André Marin Przeżył krytyczne chwile podczas przyjmowania leków zwalczających chorobę.

Andre Marin jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy sportowych w meksykańskiej telewizji sportowej (IG: andremarinpuig)
Andre Marin jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy sportowych w meksykańskiej telewizji sportowej (IG: andremarinpuig)

„To infekcja żołądka, jeśli nie zajmiesz się nią za pomocą bardzo silnych antybiotyków, Może przebijać jelita i trzustkę. Nie wiesz, jak to mogło do Ciebie dotrzeć, bo tak powiedzieli mi lekarze Można go nawet zjeść na lodzie w restauracji Twój żołądek jest rozdarty na strzępy. To nie jest prosta infekcja, To, co mi się przydarzyło, było znacznie silniejsze’, wskazał na André Marin W rozmowie z Alarconem.

READ  Filmy: Ogromny słoń atakuje transport safari i wypędza go z drogi, podczas gdy turyści uciekają, by ratować życie

Stąd fizyczne pogorszenie, którego doznał André Marin To sprawiło, że w najbardziej wrażliwych momentach zabiegu stracił kilka kilogramów, Ponieważ miał wiele ograniczeń dietetycznychOprócz cierpienia na ciężkie objawy tej choroby, takie jak: Biegunka, utrata apetytu i nudności, według Medline Plus.

Wszystkie antybiotyki są przyjmowane bezpośrednio na brzuchu I nie zostali ranni. To jest piekło Dopóki te rzeczy ci się nie przytrafią, poważnie nie możesz być zdrowy.” Stany Zjednoczone odnotowują około 500 000 przypadków rocznie.

Andre Marin wyzdrowiał już z choroby, która uniemożliwiła mu osiągnięcie remisji w 2020 roku w domu (Zdjęcie: Instagram / @andremarinpuig)
Andre Marin wyzdrowiał już z choroby, która uniemożliwiła mu osiągnięcie remisji w 2020 roku w domu (Zdjęcie: Instagram / @andremarinpuig)

Choroba trwała około sześciu miesięcyZanim w pełni wyzdrowiał, odzyskanie idealnej wagi zajęło mu kilka tygodni i musiał zażywać suplementy diety, aby przywrócić wewnętrzny stan swojego organizmu.

Od tego czasu stopniowo powraca do normalnego życia w swoich sportowych seriach; Był jednak jedną z ostatnich postaci, które powróciły do ​​studia podczas covid-19 pandemia, czyli etap, w którym zauważono pewne uszkodzenia jego wyglądu.

André Marin Jest to nadal jeden ze standardów w serii sportowej i ma stały udział w programach Ostatnie słowo s Lis centralny Jako analityk, oprócz bycia aktywnym dziennikarzem w mediach społecznościowych, gdzie przedstawia swoje opinie.

Czytaj: