22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Minęły dwa lata, odkąd Sono Bisque Doll podbiła Internet — Kudasai

Minęły dwa lata, odkąd Sono Bisque Doll podbiła Internet — Kudasai

17 stycznia 2022 roku, dwa lata temu, ukazał się drugi odcinek serialu „Lalka Sono Basic Wa Koi Wo Soro (Moja przebieranka, kochanie)” pod tytulem „Chcesz przyspieszyć i to zrobić?W tym odcinku Kitagawa wyjaśnia, że ​​chce ubierać się jak Shizuku, postać z erotycznej gry wideo, dlatego zmartwiony Kitagawa pojawia się w domu Jojo i czeka, aż zmierzy jej ciało. Choć musi być do tego naga, tak naprawdę pojawia się w dość odkrywczym kostiumie kąpielowym, a przymiarka odbywa się w pokoju Gojo.

Cały ten odcinek, zwłaszcza przymiarka z Marinem Kitagawą, stał się niezwykle wirusowy w mediach społecznościowych. W rzeczywistości uważa się, że „zepsuło to Internet” – wyrażenie to odnosi się do momentów, które wywarły taki wpływ, że pamięta się je do dziś. Scenę otaczała atmosfera seksualnego napięcia tak gęsta, że ​​zainspirowała tysiące artystów erotycznych do skupienia się na tym momencie.

Nawet animacja Marina Kitagawy stworzona przez CloverWorks była „idealna”, jeśli chodzi o zwiększenie rozpowszechnienia tej sceny. Animatorzy studia położyli duży nacisk na odzwierciedlenie ruchu piersi Marin w każdym jej ruchu, co wówczas docenili fani. Chociaż „Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru (Moja sukienka, kochanie)” ma wiele niezapomnianych momentów, ostatecznie to drugi odcinek przyciągnął wielu widzów do obejrzenia tej serii.

  • «Maren jest tak szczera, że ​​nawet zaprasza się do domu Jojo. Odcinek cieszy się pewnym zainteresowaniem fanów, ale bardziej interesujące jest obserwowanie, jak Gojo reaguje na Marina za każdym razem, gdy robi coś nieoczekiwanego. Maren spędza prawie połowę odcinka bez ubrania. Gojou miał z nią naprawdę ciężki dzień».
  • «Nie wierzę, że ten moment miał miejsce dwa lata temu, to niemożliwe».
  • «Uwielbiam Ecchiego, ale uwielbiam też postać Marina. Po prostu włamuje się do domu Gojo, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu Shizuku-tan. To tak, jakby żyła we własnym świecie».
  • «Są w tym odcinku momenty, które mi się nie podobają. Mam wrażenie, że moment mierzenia stopy jest mi tak obcy, a Maren zachowuje się tak, jakby nigdy tego nie robiła. Ale ogólnie uważam, że ten odcinek jest ładniejszy i zabawniejszy niż cokolwiek innego, ale to także dlatego, że nie przepadam za Echi».
  • «Ten strój i pozy Marine stały się punktem odniesienia dla wielu cosplayerów w Internecie».
  • «Dwa lata? Nie, nie mogę w to uwierzyć. Drugi odcinek wywołał wiele bzdur w Internecie, ale to zdecydowanie przyczyniło się do tego, że serial stał się głównym nurtem».
  • «Niestety, ten odcinek odciągnął także wiele osób od tej wspaniałej historii. To chyba najciekawszy moment w serii, który nie skupia się na ecchi».
  • «To nie mogło się wydarzyć dwa lata temu. Nie mogę uwierzyć, jak szybko leci czas!».
  • «To właśnie ten moment uczynił Marin Kitagawę jedną z najważniejszych kobiet».
READ  Z jachtu Niurka ma wspaniałe ciało 55-latki w małym bikini

Premiera adaptacji anime odbyła się dnia Zima 2022 (styczeń-marzec) W sumie na platformach znalazło się dwanaście odcinków Crunchyroll I Zabawa Odpowiadają za jego dystrybucję na Zachodzie, a także dubbingują go na język łaciński i hiszpański. Dla tej części Shinichiego Fukudy Opublikuj mangę w magazynie Młody Gangan Od wydawcy Square Enix Od stycznia 2018 r. Trwa produkcja kontynuacji projektu anime.

fontanna: @Manim_Asg na Twitterze

© 福田晋一/SQUARE ENIX·