28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mexican Pato Award będzie mieć więcej darmowych sesji Formuły 1 w swoim harmonogramie w przyszłym roku

Meksykańska Kaczka O’Ward Może zrobić krok naprzód w 2022 roku w celu dotarcia do Formuły 1, jako dyrektor generalny McLaren Racing, Zak Brown, Przyjmuję do wiadomości, że w programie pilota mogą znaleźć się bezpłatne sesje dla początkujących.

Reżyser stwierdził, że rodowity Monterrey mógłby połączyć swoje działania między Seria IndyCar I American Championship, gdzie w sezonie 2021 zajął trzecie miejsce i walczył o tytuł do ostatniego wyścigu.

brązowy zdałem sobie sprawę, że Oddział Batu Nie tylko wziął udział w bezpłatnych próbach w Abu Zabi w ramach zakładu, który Meksykanin wygrał, wygrywając swoje pierwsze zwycięstwo w Team Arrow, ale także aby zobaczyć swoje umiejętności w samochodzie wyścigowym pierwszej klasy.

„Myślę, że za każdym razem, gdy umieszczasz kierowcę w swoim bolidzie Formuły 1, dostajesz tak mało dni testowych i tak mało dni dla początkujących, że nie możesz się powstrzymać od umieszczenia kogoś, kto sprawi, że będzie to znaczący test”, powiedział Brown dla Racer.com. .

„To był mały bonus, ale umieściliśmy go w bolidzie, aby również zrozumieć, jak dobrze potrafi jeździć bolidem Formuły 1” – dodał Zak Brown.

Zach wspomniałem o tym Kaczka O’Ward Cała praca, której oczekiwali i ocenili jako „Bardzo szybkiNa pokładzie MCL35M.

„Zrobił wszystko, co chcieliśmy od niego i oczekiwaliśmy, że zrobi. Był bardzo szybki i odważny, ale to nas nie zaskoczyło. Więc oglądaliśmy więcej, aby zobaczyć, jak się adaptuje. Jaka jest twoja opinia? to”, powiedział Zach, w swoim pierwszym wyścigu w bolidzie Formuły 1. To było bardzo mocne.

Mimo to menedżer pozostawia ostateczną decyzję w rękach Andreasa Seidla, który jest szefem zespołu Formuły 1. Chociaż Zach przyznał, że Guadalajara ma rękę, by pozostać przy dwóch sesjach roku, które będą częścią F1 Grand Prix.

READ  Faitelson pokonał FMF o nową karę FIFA dla Tri

„Mamy FP1 do pokazania w przyszłym roku. Ostatecznie to od Andreasa zależy przede wszystkim wystawienie rekomendacji i wydanie opinii, w której przez te dwa lata, kiedy razem pracowaliśmy z Andreasem, zawsze byłem zgodnie z Waszymi zaleceniami i sugestiami. Wykonamy pełną analizę, jest więcej testów startowych. Trzeba to zrobić krok po kroku, ale to bardzo dobry pierwszy krok.”