11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Exatlón México: Każdy zawodnik może zostać zdyskwalifikowany w niedzielę 2 stycznia

26 grudnia członek niebieskiej drużyny opuścił konkurs (Zdjęcie: Instagram / @exatlonmx)

W tym tygodniu na różnych stronach i kontach na Instagramie pojawiło się nazwisko zawodnika, który może wypaść Exathlon Meksyk W najbliższą niedzielę wyeliminowany. Znajduje się wokół Germán Toledo de Guardianes. Ten jeździec przyszedł po zaopatrzenie Jaher Ocampo po poważnej kontuzji w głowie.

Niemiecki Toledo ma 22 lata, pochodzi z Oaxaca, a jego głównym sportem jest lekkoatletyka. Jego występ w tej dyscyplinie został uhonorowany, gdy miał 17 lat, od tego czasu Zdobył swój pierwszy srebrny medal Niedawno to się stało Brązowy medal na Ogólnopolskich Igrzyskach Olimpijskich 2021.

W tygodniu przed Bożym Narodzeniem spoilery wskazywały na możliwość usunięcia Mariany Khalil i Pauli Flores z Conquistadores lub Danieli Rezy z Guardians.

Piąty sezon Exatlón México miał premierę 16 sierpnia, a zespół, który stracił najwięcej członków, był na czerwono (Zdjęcie: Instagram/@exatlonmx)
Piąty sezon Exatlón México miał premierę 16 sierpnia, a zespół, który stracił najwięcej członków, był na czerwono (Zdjęcie: Instagram/@exatlonmx)

Wreszcie zawodnik, który opuścił wybrzeże Dominikany 26 grudnia Paula Flores była z niebieskiej drużyny. Należy zauważyć, że czerwona drużyna przez kilka tygodni miała „złą passę”. Ewentualna eliminacja niemieckiego Toledo zwróciłaby to nieszczęście Strażnikom.

Zwolennicy sportowego reality show wyrażali swoje niezadowolenie w sieciach społecznościowych z powodu wydalenia Paoli, ponieważ internauci twierdzili, że to niesprawiedliwość, z którą musiał się zmierzyć sportowiec. Marianna KhalilKto jest uważany za jednego z graczy niebieskiej drużyny.

Należy zauważyć, że w poprzednich wersjach tor sportowy był rzeczywistością Nigdy nie eliminuj konkurentów w okresie Bożego Narodzenia lub Nowego RokuPoza tym dawał tydzień „Zasiłku” na posiłki za bycie „nowicjuszem”. Immunitet ten nie został egzekwowany w piątym sezonie Exatlón.

Rosique ogłosiła, kto weźmie udział w "wszystkie gwiazdy" (Zdjęcie: @antonio_rosique/Instagram)
Rosique ogłosił, kto zagra w „All Star” (Zdjęcie: @antonio_rosique/Instagram)

Każdego sezonu, kochankowie Nadążanie za oczekiwanymi zwrotami, likwidacjami, zawodnicy zdobywają nagrody, a oczekiwanie jest zwykle tak wysokie, że niektórzy ludzie w sieciach społecznościowych tworzą konta specjalnie dla Publikacja rzekomych zmian w rywalizacji sportowej.

READ  Ameryka przebrała się za okropny zespół - Jose Ramon Fernandez

Należy zaznaczyć, że źródło tych przecieków czy spoilerów nie zawsze jest jasne i choć plotki bywają „prawdziwe” lub częściowo spełnione, To jest niepotwierdzona informacja w telewizji To mógł być tylko zbieg okoliczności.

Ostatnio, Antonio Rosick, Kierowca exathloni Ogłoszono, że w 2022 odbędzie się specjalny sezon pokazu. Będzie on zatytułowany Exalton All Star Podano pewne szczegóły. Pierwszymi potwierdzonymi uczestnikami byli Maki Gonzalez s Hiper Gallegos, którzy są obecnie w zawodach.

Heber będzie jednym z uczestników (Zdjęcie: Instagram / heber_gallegos)
Heber będzie jednym z uczestników (Zdjęcie: Instagram / heber_gallegos)

„Dziś wieczorem ogłaszam i dzielę się z wami, Meksyku, uruchomieniem Exatlon All Star, Nowa konkurencja elita tej przygody. Coroczne zawody będą, rok po roku, automatycznie zapraszać wszystkich mistrzów i finalistów w historii tej Podróży.Ten kierowca krzyknął z charakterystycznym dla siebie entuzjazmem.

Potwierdziła to tzw. „wyższa władza” Exatlon All Star Rozpocznie się zaraz po zakończeniu obecnego sezonu, który potrwa do przyszłego roku, biorąc pod uwagę zakończenie czwartej edycji reality show w lutym 2021 roku.

Podobnie zauważył, że dodają 13 osób wśród finalistów i mistrzów w swoich sezonach. Ci sportowcy zostali już powołani na specjalny sezon.

Macky González został również zaproszony na tę specjalną edycję (Zdjęcie: Instagram / @exatlonmx)
Macky González został również zaproszony na tę specjalną edycję (Zdjęcie: Instagram / @exatlonmx)

Dużo Maki Gonzalez w jaki sposób Hiper Gallegos Zostali zaproszeni osobiście, zajmując odpowiednio drugie miejsce w pierwszym i trzecim sezonie serialu. Obaj pretendenci byli podekscytowani ogłoszeniem.

„To będzie sezon z 20 sportowców, dziesięć kobiet, dziesięciu mężczyzn, dziesięciu czerwonych, dziesięciu niebieskich. Słyszałeś to dobrze Exatlon All Star, sezon roczny, elitarne zawody. Jeden zwycięzca czy jeden zwycięzcaRosique dodała o przyszłości rzeczywistość Sporty.

Czytaj: