28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Memo Ochoa i jak zdobył tytuł nad Jesús Corona w Brazylii 2014

William Ochoabramkarz klubu USAdo cierpienia, które wcześniej wycierpiał Mistrzostwa Świata w Brazylii 2014 Bo nie wiedział, czy będzie bramkarzem Tri, czy nie, bo Michael Herrera Rozważ to w pierwszej kolejności Jose de Jesus Korona.

Nie było tego w planach w menu Piojo. nie podobała mi się wesz. Miał Moisés Muñoz w Ameryce i lubił Chuy (Corona). Ale Gdy zakwalifikują się do Pucharu Świata i wyruszą w trasę po EuropieHector Gonzalez (Inarritu) i El Bijo przychodzą do mnie.

„Poszliśmy na obiad, Krótko mówiąc, powiedział mi: „Będziesz miał szansę i zobaczymy, jak to będzie”.. Lee cytuje o meczu towarzyskim z Nigerią przed mistrzostwami świata. Dobra gra, zacznij łączyć Ochoa W rozmowie z Donkey Van Rankin.

Uwaga Wyjaśnianie, jak to było krok po kroku, było przekonujące Michael Herrera Być bramkarzem trójstronnychoć przyznał, że wiele się zawdzięcza Uraz Jose de Jesus Corona W jego pożegnalnym meczu Meksyk u Azteków przeciwko Izraelowi.

„W końcu zostanę włączony do składu Pucharu Świata. Miguel ciągle tam mówił, że jego strażnik pochodzi z Corony, ale powiedziałem: „Przekonam go, że nie”. W pożegnalnym meczu z Izraelem w Azteca powiedziałem, zobaczmy i Umieszcza Choi w początkowym składzie i zostaje kontuzjowany w wypadku.

„Była Talavera i nie myślałem o tym zbyt wiele. Przez cały ten czas przed Mistrzostwami Świata Choi nie trenowałNie mógł z powodu kontuzji, wraca do zdrowia bardzo sprawiedliwie, wraca do zdrowia na mecz Z Portugalią, mecz towarzyski, a on powiedział nam: „Zagrają do przerwy i strzelą golaOn pamięta.

Nadeszła chwila prawdy

Amerykański Archer zwrócił uwagę, że kiedy przybyli Brazylia Do twarzy GlobalizmNawet bramkarze nadal nie wiedzą, kto zacznie Przed debiutem przeciwko Kamerunowi ten Wesz Herrera Zwołał ich, aby przekazać im wiadomości.

READ  Pachuca kontra Ameryka i Tigres kontra Atlas

Trener bramkarzy i bramkarze zebrali siępowiedział nam: „To była trudna konkurencja, ale To sprawa sportowa i muszę podjąć decyzję… Tym, który zagra w grę będzie Memoi opowiadane.