29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Meksyk potrzebuje twojej gry” — Fox Sports

„Meksyk potrzebuje twojej gry” — Fox Sports

Paleta Esqueda uratuje Luisa Chaveza! W chwili, gdy to czytasz, były amerykański piłkarz opublikował w sieciach społecznościowych post poświęcony zawodnikowi meksykańskiej reprezentacji, Zapewnij wsparcie finansowe Do Opłać klauzulę wypowiedzeniao ile uwzględni się w myśleniu o Europie warunek „dla własnego dobra”.

Co się stało z Paletą Esquedą?

Kiedyś Carlos Renso publicznie uznał to za „Lepszy gracz niż Chicharito Hernandez” Będąc częścią meksykańskiej drużyny, która wygrała Mistrzostwa Świata U-17 w 2005 roku, Enrique Esceda ma obecnie 35 lat i nie gra od czterech lat.

Z przeszłością Tri, choć niezbyt z nią związaną na poziomie absolutnym, Paleta Esqueda obiecał pomóc Luisowi Chavezowi aby uregulować pełną kwotę swojego listu do Club Pachuca, aby mógł osiągnąć swój cel, jakim jest dostanie się do europejskiego futbolu, ale dał mu kilka rad.

Z doświadczeniem w europejskiej piłce nożnej z Arką Gdynia z Polski, Esceda poprosił Chaveza, aby nie chodził na rosyjski futbol Bo „reprezentacja Meksyku tego potrzebuje”, tłumacząc, że ten futbol nie jest najlepszą decyzją ze względu na różne czynniki, od poziomu po problemy polityczne i społeczne.

Luis, cały Meksyk cię potrzebuje, twojej magicznej lewej stopy. Pomogę ci opłacić warunek wyjazdu do RosjiJeśli jednak tego chcesz Myślę, że nie jest to dla ciebie najlepsze. Musisz grać bez marnowania czasu, aby stale podnosić swój poziom.”Między innymi książki Ex Tigris i Tozos.

Gdzie zagra Luis Chavez?

Pragnienie pomocnika jest takie, że kilka tygodni temu zostało potwierdzone Miał zapłacić własną klauzulę odstępnego I żeby móc wynegocjować transfer, prawdopodobnie do Dynama Moskwa z rosyjskiej pierwszej ligi, zwracając uwagę, że fundacja pochodzi z Hidalgo. Odrzuciła bardzo ważne oferty w Meksyku, szczególnie od RayadosZa zasługi zawodnika Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

READ  Typy bukmacherskie, kursy i typy