25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Megaris: Kim jest Pita de la Vega, nowa była dziewczyna Lucero | Lupita de la Vega | Meksyk | MX | celebrytka | nnda nnlt | Sława

Po kilku latach jedności Najwyraźniej postanowił ponownie otworzyć drzwi swojego serca, a jego nową partnerką będzie kobieta, ponieważ obaj byli widziani razem na imprezie prowadzonej przez Ambasadę Kataru w Meksyku. Wszystko to dzieje się po tym, jak piosenkarka również zerwała w 2011 roku z aktorką Lucero.

więcej informacji: Kiedy Lucero i Manuel Mijares ogłosili rozstanie po 14 latach spędzonych razem

W latach 90. para składała się z Manuela Megarisa s Lucero Był to jeden z najsolidniejszych i kochany przez tysiące ludzi. Ale to było w 1997 roku, kiedy obaj się przedstawili”.takZjednocz ich życie podczas wielkiej ceremonii ślubnej. W wyniku tego związku narodził się mały Lucerito.

Z czasem związek się pogorszył, a w 2011 roku para ogłosiła rozwód. Miłość i wiele się skończyło Manuela Megarisa w jaki sposób Lucero Byli w dobrych stosunkach. Obecnie widziano ich przy niektórych okazjach spędzających czas z córką, która jest już nastolatką.

więcej informacji: Czas, w którym Lucero i Megaris przeżyli najgorszy upadek swojego życia

Lucero i Megaris pobrali się w 1997 roku (Zdjęcie: Lucero/Instagram)

Jednak zdjęcie pokazuje, że Manuela Megarisa Umawiał się już z kobietą, kończąc w ten sposób swój kawaler.

Kim jest Pita de la Vega, nowa narzeczona Manuela Mijaresa?

wiadomości, które Manuela Megarisa Znalazł miłość głoszoną przez felietonistę Record, , co wskazuje, że 63-letni artysta wziął udział w imprezie z ambasadorem Kataru, który również miał być nowym duetem.

To jest jak pokazano To było wydarzenie sportowe i dziennikarz był bardzo zaskoczony, gdy zobaczył Manuela Megarisa W towarzystwie siostry właściciela klubu Bravos de Juárez.

Powiedział, że widział ich razem wcześniej podczas Grand Prix Formuły 1.

Co za niespodzianka, gdy zobaczyłem żołnierza miłości imprezującego z ambasadorem Kataru w naszym kraju, a przede wszystkim potwierdziłem to, co widziałem już kilka miesięcy temu na meksykańskim wyścigu Formuły 1: że Megares miał romans z Lupitą de la Vega, siostrą Alejandra, właściciela Braavos, który już wysłał Mojego byłego chłopaka Alvaro Navarro Aviation, który został prezesem Frontier Club dzięki siostrze swojej byłej żonyTo właśnie zostało opublikowane w rubryce, według wspomnianej gazety.

będzie w pobliżu Lupita de la Vega, córka biznesmena Federico de la Vega Matthews i właścicielka drużyny piłkarskiej Bravos de Juárez. Rodzina młodej kobiety jest właścicielem kilku firm, które jej ojciec założył w ramach spuścizny, którą pozostawi w Chihuahua. Firmy te to graniczne składy dystrybucyjne; firma La Vega zajmująca się nieruchomościami, Altec Purificación, Operadora Alpic (Dominos Pizza), Gasolineras Petrol; Między innymi.

Po śmierci głowy rodziny za prowadzenie firm odpowiadali jego trzej synowie.

więcej informacji: Kim był człowiek, który „zakochał się” w Lucero podczas ich miesiąca miodowego, a kim nie był Manuel Mijares

Czy były jakieś oznaki wpływu między MANUEL MIJARES i LUPITA DE LA VEGA?

W ceremonii, która była bankietem z okazji Narodowego Dnia Państwa Kataru, zorganizowanej przez ambasadę tego kraju, wzięli udział inni dygnitarze i najwyraźniej Manuel Mijares i Lupita de la Vega starali się unikać wszelkich okazywanie uczucia między nimi. Według portalu .

więcej informacji: Gian Marco i jego odpowiedź na kontrowersyjne wypowiedzi Lucero

READ  Antonio Aguilar i Don Netto byli towarzyszami; Annabel Hernandez ujawnia w swojej książce