25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktorka, piosenkarka i fanka Arturo Beltrana Leyvy: która była Tania Mendoza, została zastrzelona na oczach syna

Zabili Tanię w Cuernavaca, Morelos (zdjęcie: Instagram/@tania.mendoza.7739814)

Wtorkowe popołudnie, 14 grudnia, aktorka i piosenkarka Tania Mendoza zginęła w jednostce sportowej Północna Cuernavaca, Morelos. 42-letnia kobieta została zabita przez mężczyznę, któremu udało się uciec po wielokrotnym postrzeleniuByła matką 11-latki z ponad dwudziestoletnią karierą artystyczną.

Pierwsze doniesienia wskazują, że Tania zabrała syna na trening piłkarski w jednostce sportowej Estrady, znanej jako „Vilinos”, znajdującej się w dzielnicy Lomas de Cortes, na północ od Cuernavaca. Tam została zaatakowana, najprawdopodobniej na oczach nieletniego, Przez osobę, która weszła do jednostki sportowej po zejściu z motocykla, gdzie czekał na niego jego partner.

Według lokalnych mediów Tania została postrzelona w klatkę piersiowąi To spowodowało jego śmierć natychmiast. Jak dotąd nikt nie został aresztowany za to przestępstwo i oczekuje się, że zostanie wszczęte śledztwo w celu wyjaśnienia sprawy zabójstwa kobiety.

Na przemian w Palenques z postaciami takimi jak Vicente Fernández, Joan Sebastian i Sergio Vega (Zdjęcie: Plik)
Na przemian w Palenques z postaciami takimi jak Vicente Fernández, Joan Sebastian i Sergio Vega (Zdjęcie: Plik)

Aktorka, naprawdę nazywa się Maria Guadalupe Torres Mendoza, pochodzi z Guadalajara w Jalisco i urodziła się 5 kwietnia 1979 roku. Brał udział w kilku filmach (ponad 200) z tzw. „serii B” lub „niskobudżetowych”Niektóre z nich opowiadają historie związane ze światem handlu narkotykami. Mendoza wyróżniał się w szczególności filmem z 2005 roku Tylko Królowa Południa, produkcji, do której pisali wspólnie z Toño Infante, Rafaelem Goyrim i Jorge Ortínem.

Artystka była już ofiarą, w 2010 roku została porwana wraz z mężem i synem (fot. Instagram/@tania.mendoza.7739814)
Artystka była już ofiarą, w 2010 roku została porwana wraz z mężem i synem (fot. Instagram/@tania.mendoza.7739814)

Artysta pojawiał się na małym ekranie iw sztukach teatralnych. Dostał małe role w operach mydlanych, które są najbardziej odpowiednie cena twojej miłości, gdzie zagrała postać Shandira, w 1999; dla Twojej miłości, w 2000 r. oraz Przywilej jazdysarkastyczne kawałki.

Oprócz roli „Amelii Mendozy” in domowe wideo 2005 Tania brała udział w filmach takich jak Pacific Queen, Lady Tejano, Janans de la Bahia, 100 kg Lead, Master of Sinaloa, Federalna zasadzka, Droga Barbie, Halloween s Dzień śmierci. Tania wzięła udział w spektaklu Mama zabiera naszych przyjaciół Z Angeliką Marią; Z postacią „Rebecca”.

READ  „Wygląda jak…”: Gomita chwali się wynikami swojej nowej operacji i zrujnowali ją na Instagramie

Oprócz kariery aktorskiej Tania rozwinęła również karierę jako piosenkarka, z którą mogła nagrać pięć produkcji studyjnych, w których wykonywała swoje wersje piosenek skomponowanych przez wielkie osobistości z regionu meksykańskiego.

Tania Mendoza została uhonorowana za udział w filmie "królowa południa" (Zdjęcie: Twitter)
Tania Mendoza została uhonorowana za udział w „La mera reina del Sur” (Zdjęcie: Twitter)

W późniejszych latach Mendoza zdołał kontynuować karierę jako regionalny piosenkarz Zabierałem ją w trasy koncertowe po całej Republice Meksyku, bycie Palenques to miejsca, w których występował najwięcej ze swoim show, gdzie zaczął się obracać z postaciami takimi jak Vicente Fernandez, Juan Sebastian i Sergio Vega. Mendoza spędził swój najbardziej płodny czas jako piosenkarz w teatrach miasta, w latach 2008-2011.

Jego kariera nagraniowa obejmuje różne albumy Nie pozwolili nami Obudziłem się w Twoich ramionach zdradliwy cios, krew na kamieniach s Zmieniłem cię.

Kilka tygodni temu Tania wspominała swój czas jako piosenkarka (zdjęcie na Instagramie @taniamendoza5)
Kilka tygodni temu Tania wspominała swój czas jako piosenkarka (zdjęcie na Instagramie @taniamendoza5)

Oprócz piosenek zaliczanych do gruperos, norteños i rancheros, Tania miała w swoim repertuarze muzycznym tzw. drug lane. Również na profilu na Instagramie modelki Można znaleźć odniesienia do przemytnika narkotyków Arturo Beltrána Leyva, Przezwisko Barbas, jeden z najbardziej zabójczych przywódców mafijnych w Ameryce Łacińskiej, który został zabity przez wojsko w 2009 roku.

Atak mógł spaść przed małym chłopcem, który Tania zabierał na trening piłki nożnej (zdjęcie Instagram @taniamendoza5)
Atak mógł spaść przed małym chłopcem, który Tania zabierał na trening piłki nożnej (zdjęcie Instagram @taniamendoza5)

Narkotyki, które zostały ostatnio powiązane z Galileą Montijo i innymi znanymi osobistościami po wydaniu książki Emma i inne narkotykowe kobietyDziennikarka Annabel Hernandez pojawia się w karmić Tania Mendoza, która wyraziła dla niej podziw i sympatię.

„Mój alfons, kochamy cię”, „Zawsze w naszych sercach kochamy cię”., Kocham Ciępowiedziała aktorka ze zdjęciami z ilustracji zmarłego przestępcy.

Na profilu zmarłego na Instagramie można znaleźć odniesienia do Arturo Beltrána Leyva
Na instagramowym profilu zmarłego można znaleźć odniesienia do Arturo Beltrána Leyvy „El Barbasa” (zdjęcie: zrzut ekranu)

Artystka została zaatakowana już w 2010 roku, kiedy została porwana wraz z sześciomiesięcznym wówczas mężem i synem, co w kolejnych latach doprowadziło do groźby śmierci. Okazało się, że władze zbadają sprawę morderstwa, biorąc pod uwagę wspomniane groźby, które nie ustały.

READ  Czy Vicente Fernandez jest skorumpowany? Tyle milioner wydał w szpitalu

Policja stanowa przeprowadziła operację, aby znaleźć winnych, chociaż jeszcze nie doszło do aresztowań. Ostatni post kobiety na Instagramie był memem, ale w nim kratownice Wielokrotnie mówiła o niewiernych mężczyznach, zazdrości i brała udział w próbach syna.

Tania brała udział w wielu filmach o przemycie narkotyków, a także występowała w Narcocorrido (fot. Instagram @taniamendoza5)
Tania brała udział w wielu filmach o przemycie narkotyków, a także występowała w Narcocorrido (fot. Instagram @taniamendoza5)

W tej chwili minister rządu Morelos, Pablo Ojeda Cárdenas, nie udzielił informacji: „Podobnie jak we wszystkich przypadkach zabójstwa kobiet z premedytacją, kobietobójstwo jest kwestią, którą zajęliśmy się przy stole koordynacyjnym na rzecz pokoju, więc będziemy pracować w porozumieniu z prokuratorem państwowym, aby nie uniknął kary”.

Czytaj: