20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MediaMarkt likwiduje zapasy tego telefonu komórkowego Samsung z 8 GB pamięci RAM i nieskończoną baterią

MediaMarkt likwiduje zapasy tego telefonu komórkowego Samsung z 8 GB pamięci RAM i nieskończoną baterią

Tak, chcesz tego Odnów swój telefon komórkowy I szukasz takiego mocnyDzięki dobrym specyfikacjom i dobrej cenie jest to model idealny! ponieważ to Samsunga Galaxy A55 5G Osiągnęła dno w MediaMarkt, jednej z najnowszych premier firmy. Czytaj dalej, bo nie będziesz chciał tego przegapić.

Czego wymagać od smartfona, aby uznać go za udany? Zależy to w dużej mierze od Twoich konkretnych potrzeb. Są tacy, którzy wybierają tylko modele z najwyższej półki, są też tacy, którzy wolą nie wydawać dużo. Alternatywą, którą dziś prezentujemy, jest kompromis, jakim jest telefon komórkowy Bardzo silnyAle mieści się w tak zwanym średnim zakresie. Mówimy o Samsunga Galaxy A55 5Gjeden z klejnotów koronnych firmy w tym sensie.

do poziomu EstetykaBędziesz zaskoczony tym smartfonem. Posiada prosty, elegancki i nowoczesny design, który pokochasz od pierwszej chwili. Ale jest również dostępny w Cztery kolory Różne: czarne, niebieskie, fioletowe i żółte, każdy bardziej atrakcyjny. Radzimy przyjrzeć się im wszystkim przed wyborem, bo to prawdziwa gratka.

Potrójny aparat, potworna bateria i wiele więcej

Nie ma wątpliwości, o czym mówimy Najlepszy smartfon ze średniej półki 2024. Aby to zobaczyć, wystarczy spojrzeć na jego specyfikację. Przede wszystkim ma ekran Super AMOLED-owy 6,6 cala, z częstotliwością odświeżania 120 Hz i wysoką rozdzielczością FullHD+ To sprawi, że zaniemówisz.

Do tego musimy dodać to To nic nie ważyWaży zaledwie 213 gramów, pomimo wielkości ekranu i niesamowitej baterii, która się w nim kryje. Aby dać ci wyobrażenie, to właśnie on 5000 mAhzdolny oferować wiele godzin autonomii.

Ale przejdźmy dalej Sekcja wewnętrzna, co jest jedną z najciekawszych rzeczy w tym smartfonie. Kiedy Uzdrowiciel Samsung Exynos 1480, który zawiera osiem rdzeni. Dodatkowo jest wyposażony w pamięć RAM. 8 GB To sprawi, że zaniemówisz.

READ  WhatsApp | Jak rozmawiać z kimś bez rejestracji numeru | Aplikacje | Smartfony | sztuczka | nd | nnni | gra sportowa

Jeśli martwisz się o pojemność pamięci wewnętrznej, dzięki temu telefonowi przestaniesz to robić. I nie tylko dlatego, że ma umiejętności 256 GBale także dlatego, że pozwoli Ci to jeszcze bardziej się rozwinąć 1 TB.

Nie możemy przestać mówić o jego aparatach, co jest jedną z jego mocnych stron. Z tyłu znajdują się trzy obiektywy 50 MP + 12 MP + 5 MP; Jeśli chodzi o przód, to jest to 32 megapiksele. Bez wątpienia Zdjęcia osobiste To, co uchwycisz tym telefonem komórkowym, będzie miało wyższy poziom.

Smartfon Samsung Galaxy A55 5G

W tej cenie ten telefon Samsunga to okazja

Oprócz wszystkiego, co już wspomnieliśmy na temat tego telefonu komórkowego, powinieneś wiedzieć, że tak jest Szybkie ładowanie 25 W. Ponadto jest wyposażony w technologię 5G i Bluetooth 5.3 i ma Skaner odcisków palców Zintegrowany z samym ekranem. W ten sposób możesz przez cały czas chronić wszystkie swoje dane.

Przyjrzyj się rabatowi, jaki posiadasz Teraz w MediaMarktponieważ będziesz mógł to zdobyć sam 479 euro. I właśnie pojawił się na rynku!