5 maja, 2024

Mecze dnia: transmisja na żywo Chivas vs Monterrey, śledź mecz 12. dnia Liga MX;  Clausura mecze wyniki 2022

Mecze dnia: transmisja na żywo Chivas vs Monterrey, śledź mecz 12. dnia Liga MX; Clausura mecze wyniki 2022

Wynik końcowy: Chivas 1-1 Monterrey | Dzień 12. Clausury 2022

90 + 5′ | Chivas 1-3 Monterrey | Mecz kończy się w Akron, Chivas nie może grać u siebie z Riadosem i wciąż jest poza fazami play-off.

90 + 4′ | Chivas 1-3 Monterrey | Homofobiczny krzyk wraca do meksykańskiego futbolu, a mecz zostaje zatrzymany na kilka minut

90′ | Chivas 1-3 Monterrey | Gwizdek postanawia dodać kolejne pięć minut do zobowiązania w Guadalajara.

85 '| Chivas 1-3 Monterrey | Ostatni odcinek w Perla Tapata i Rebao Sagrado był bliski zdobycia większej liczby punktów w kampanii.

80′ | Chivas 1-3 Monterrey | Chivas nie opuszcza ramion i stara się zbliżyć do celu na ustalonych fragmentach z geniuszem Alexis Vega.

73 '| Chivas 1-3 Monterrey | Rayados nie opuszcza ramion i kontynuuje atak, mimo że przechytrzył tablicę wyników. Pizarro i Jose Alvarado weszli na boisko, Maximiliano Mesa i Vincent Janssen opuścili boisko.

69′ | Chivas 1-3 Monterrey | DUŻA ZARYSÓW! Śmiertelny błąd Miguela Jimeneza po zatrutym dośrodkowaniu Alfonso Gonzaleza wymknął się spod kontroli, więc bramkarz próbował utrzymać piłkę i wślizgnął się do bramki. Monterey zwiększa funkcję perla tabata.

63 '| Chivas 1-2 Monterrey | Antonio Brisio, który jest w sądzie, otrzymuje naganę za skargi do sędziego liniowego. Święta trzoda zaczyna rozpaczać.

58 '| Chivas 1-2 Monterrey | GOOOOOOL OD ZARYSÓW! Sebastian Vegas wkracza na teren praktycznie sam z dobrze zarysowaną lewą nogą, aby wysunąć Monterrey na prowadzenie. Spektakl był grany na prawej stronie z mieszanką Janssena, Pochito Gonzáleza i Maxi Mezy.

54 '| Chivas 1-1 Monterrey | Miguel Jimenez popisał się dobrą passą i uniknął gola Jansena, bramkarz Guadalajary był bardzo uważny i utrzymywał drużynę w meczu z remisem.

51′ | Chivas 1-1 Monterrey | Dominacja nie jest oczywista dla żadnej drużyny na początku drugiej połowy nad Akron.

READ  Paris Saint-Germain atakuje FIFA za wycofanie Messiego z powodu kontuzji

46′ | Chivas 1-1 Monterrey | Chivas zmienił się w drugiej połowie. Fernando Beltern odchodzi i wchodzi Lalo Torres.

46′ | Chivas 1-1 Monterrey | Akcje wznawiają się w Perla Tapata, remis wciąż trwa, a ostatnie 45 minut czeka nas z wielką siłą.

Mecz Chivas vs Monterrey na żywo, śledź mecz 12. dnia Liga MX;  Clausura mecze wyniki 2022

W ten sposób Monterrey wskoczył dziś na pole

45 + 5′ | Chivas 1-1 Monterrey | Gwizdek rozpoczyna się pod koniec pierwszej połowy, idziemy odpocząć przy intensywnym remisie w Akron.

45 + 2′ | Chivas 1-1 Monterrey | Munri Gowal! W rzucie rożnym Maxi Mezza, Reados zremisował dzięki doskonałemu główce Jess Gallardo. Rdzenni mieszkańcy Monterrey wyrównali mecz.

43 '| Chivas 1-0 Monterrey | Rayados próbują odpowiedzieć, ale dolna połowa Chivas była bardzo uważna, a cecha ta jest nadal charakterystyczna dla mieszkańców. Ostatni odcinek pierwszej połowy w Akron.

37 '| Chivas 1-0 Monterrey | SZAŁE Z CHIVAS! ngel Zaldvar wykonuje bardzo dobry jedenasty krok, a Sacred Rebao stoi na tablicy wyników. Napastnik Rugiblanco oszukuje Andradę i Akron w świętowaniu.

36′ | Chivas 0-0 Monterrey | Kara dla CHIVAS! Gwizdek postanawia wykonać rzut karny dla świętego Ribau. Celso Ortiz ma niewielki kontakt z Caldernem i ma bardzo dobry zestaw bramek.

35 '| Chivas 0-0 Monterrey | Ostatnie dziesięć minut pierwszej połowy w Birla Tabata, cel jeszcze przed nami.

31 '| Chivas 0-0 Monterrey | Sebastian Vegas jest pierwszym księgowanym na mecz, po trudnym wejściu w środku pola przeciwko Chickoutowi Caldernowi. Paragwaj gra w gorszej sytuacji.

29 '| Chivas 0-0 Monterrey | El Ribau Sagrado odpowiedział i był bliski otwarcia wyniku, po bardzo dobrym podaniu Alexisa Vegi z lewej strony, którego Caldern nie był w stanie strzelić.

26 '| Chivas 0-0 Monterrey | Rayados już czują się pewniej na boisku, a piłka będzie ich znacznie dłużej w pierwszej połowie w Akron.

READ  Pachuca zdobywa wspaniałego gola i dedykuje go Oscarowi Murillo

19 '| Chivas 0-0 Monterrey | Jesse Gallardo zostaje sam i traci bardzo wyraźną okazję do zdobycia bramki dla gości, Meksykanin był przed bramkarzem Jimenezem i piłka uderzyła w człowieczeństwo bramkarza.

09 '| Chivas 0-0 Monterrey | Nie ma jeszcze poważnych sztuk. Rayados już wyrównał swoje pojedynki i akcje zastępcze w polu Perla Tapata.

03 '| Chivas 0-0 Monterrey | Święte Stado przy wsparciu swoich ludzi próbuje złapać piłkę w pierwszych minutach meczu. Trawa Akron nie wygląda zbyt dobrze.

01 '| Chivas 0-0 Monterrey | Gwizdek Diego Montao Roblesa na rozpoczęcie meczu zostaje zawieszony w historii 12. Piłka toczy się już w Perli Tabata.