27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

McDonald’s stawia na marketing z „CamuFlurry”

McDonald’s stawia na marketing z „CamuFlurry”

  • W 2020 roku gigant szybkiej obsługi zarejestrował w Stanach Zjednoczonych 13,6 tys. restauracji.

  • Firma fast food zajęła pierwsze miejsce, z prawie 1500 lokalami w Europie i Francji, w tym w Monako.

  • McDonald’s to jedna z wiodących na świecie sieci fast foodów.

Na globalnym rynku istnieją marki, które mają dobrą pozycję w oczach konsumentów i dlatego stale dodają do swoich katalogów coraz więcej produktów. Przykładem jest McDonald’s, który nadal stawia na strategie marketingowe i wprowadził koszulki „CamuFlurry”.

W branży marketingowej merchandising definiuje się jako strategie promocyjne produktu lub marki mające na celu wywarcie wpływu na decyzję zakupową konsumenta w punkcie sprzedaży lub w kanale internetowym.

Dzięki temu produktowi marki starają się przyczynić do poprawy wrażeń, jakie zapewniają konsumentom, a marketing jest skuteczną taktyką pomagającą Wyróżnij firmę na tle konkurencjia także otworzyć ciągły strumień dochodów, który bezpośrednio przynosi korzyści wynikom finansowym.

Powszechnie wiadomo, że marketing może być od długopisu do broszury z wizerunkiem marki lub logo, ponieważ dziś wpływ tego zasobu na konsumenta ma kluczowe znaczenie dla stworzenia i utrzymania części firmy.

McDonald’s wprowadza na rynek koszulki CamuFlurry

W ramach pozycjonowania rynkowego marka fast food uruchomiła innowacyjną inicjatywę w swoich restauracjach w Portugalii.

Składa się z serii T-shirtów zaprojektowanych specjalnie po to, by ukryć słynne lody McFlurry i nie dzielić się nimi z innymi.

Według marki, ideą tej linii produktów jest umożliwienie klientom dyskretnego delektowania się ulubionym deserem podczas spaceru po mieście, unikając dzielenia się nim z innymi przechodniami.

Propozycja obraca się wokół linii T-shirtów, którą nazwali „CamuFlurry”, która oferuje trzy różne rodzaje odzieży: zwykłe, bez ramiączek i „oversize”, wszystkie ozdobione tym samym nadrukowanym wzorem, który znajduje się na opakowaniu McFlurry.

Podobnie marka wprowadziła ten nowy produkt kampanią, której towarzyszyło hasło „Tak dobrze, że chcesz to ukryć”.

READ  El precio del dólar hoy, 8 de diciembre, el peso gana por tercer día

Te koszulki są eksponowane na manekinach w witrynach restauracji McDonald’s w tym europejskim kraju.

Oprócz prezentacji mistrzowskich strategii reklamy zewnętrznej tej kampanii i promocji tej innowacyjnej grupy.

Wyjaśnili, że „CamuFlurry” jest dostępny tylko za pośrednictwem aplikacji McDonald’s w Portugalii.

W tej chwili istnieje wiele marek, które stawiają na promocję, aby kontynuować pozycjonowanie, innym przykładem jest Coca-Cola, która swój pierwszy sklep w Europie otworzyła w londyńskim City, którym chce bardziej podbijać serca swoich fanów. Jak informuje firma, sklep mieści się w Covent Garden i sprzedaje luksusową odzież oraz akcesoria z logo Coca-Coli.

Sklep ma na celu dalsze promowanie „miłości do marki” marki napojów bezalkoholowych i zauważył, że ten nowy obiekt jest zgodny z kampanią Coca-Coli „Real Magic” rozpoczętą we wrześniu ubiegłego roku i narodził się z celem pouczających doświadczeń „zorientowanych na konsumenta.

I tak właśnie można postrzegać lojalność wobec marki w tych strategiach, które zyskują coraz większą popularność w branżach, a zwłaszcza w życiu konsumentów.

Czytaj teraz:

Aktorka zdradziła, ile zarabia na występach w Televisie

Mistrzowie MMA oferują szkolenie Muska do walki z Zuckerbergiem

Rozjaśnij swoje życie dzięki tym produktom Misik