27 czerwca, 2024

Mbappe zakrwawiony, gdy Francja ledwo pokonuje Austrię samobójczą bramką na Euro 2024 (wideo) – Fox Sports

Być w czołówce ulubionych tytułów na premierę Francja na Euro 2024 pozostawiła wiele do życzenia w meczu z AustriąZawodnik, który wydaje się najsłabszy w grupie uzupełniającej Polskę i Holandię. To zasługa A Bramka samobójcza zapewniła drużynie francuskiej zwycięstwo 1:0 Ponieważ nie świecili indywidualnie ani zbiorowo.

Druga najdroższa drużyna Pucharu Europy, ze składem wycenianym na… 1230 milionów eurowydawało się całkiem „ziemskie”, zanim było skromne Austrii, której wartość jest sześciokrotnie niższa. Nawet nie niesamowite Kyliana Mbappe Potrafił się popisywać; Nawet nowy zawodnik Realu Madryt Brakowało mu bardzo wyraźnego gola Ostrzeżenie, oprócz rozwiązania umowy Krzywy i krwawiący nos W ostatnich minutach starcie.

Najlepszą rzeczą w Galach jest ich piękny biały mundur, który uwielbiają gwiazdy Mbappe, Antoine Griezmann, Ousmane Dembélé i N’Golo Kante Pochodziły z początkowej rozgrywki. Jednak te wszystkie utalentowane i utalentowane nogi nie były w stanie zdecydowanie pokonać Austriaków, którzy w ostatnich minutach zepchnęli wicemistrza świata po strzale przy bramce Mike’a Maignana.

Gol Francji przeciwko Austrii – wideo

On Jedynym golem Austrii przeciwko Francji był gol samobójczy. Osobiste podanie Mbappé zakończyło się podaniem w pole karne, które obrońca wyczyścił Maksymilian Weber Zaatakował mocno głową i Poślij piłkę do jego bramki Aby dać zwycięstwo Galom.

Co się stało z Mbappe? Tak krwawił podczas meczu

Wreszcie nadeszła chwila pewności Dramat, bo Kylian Mbappe był cały we krwi Po tym jak jego nos zderzył się z ramieniem Austriaka, który szukał główki.

Pokazano zdjęcia przekładni Wygląda na to, że bariera Mbappe została przełamana I z A krwotok To się nie zatrzymało. Musiał wyjść na kilka minut, aby poddać się leczeniu i zmienić koszulkę, choć po powrocie rzucił się na boisko i otrzymał reprymendę za upływ czasu, a ostatecznie w 88. minucie zastąpił go Olivier Giroud.

READ  Andre-Pierre Gignac przyznaje się do fałszywych oświadczeń o naturalizacji