22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Martin Adam, węgierski zawodnik, który wywołał sensację w Pucharze Europy

Martin Adam, węgierski zawodnik, który wywołał sensację w Pucharze Europy

the Euro 2024 W Niemczech odbywa się obecnie turniej piłki nożnej, który obecnie przyciąga uwagę na całym świecie, zwłaszcza przed rozpoczęciem Copa America. Zawody są dla kibiców z innych regionów idealną okazją do spotkania z wieloma mniej znanymi piłkarzami, m.in. z Węgrem. Marcin Adam.

Prawdopodobnie od tego czasu nie znasz tego imienia Adama Nie jest gwiazdą najlepszych klubów świata, ale w debiucie wystarczyło mu zaledwie kilka minut reprezentacja Węgier Tak wiele osób natychmiast go rozpoznaje ze względu na jego wyjątkowy wygląd.

29-letni napastnik wszedł na boisko z ławki w 79. minucie porażki swojej drużyny z… szwajcarski W aktywności grupa ANie miał żadnego wkładu w zdobycie wyrównującego gola. Wręcz przeciwnie, Embolo w doliczonym czasie gry zdobył dla Szwajcara kolejnego gola.

Adam ma potężną sylwetkę, waży 100 kg i ma 1,91 m wzrostu, co czyni go przerażającym obrońcą. Ponadto jego duża ruda broda nadaje mu wygląd Wikinga, przez co wiele osób w mediach społecznościowych porównuje go do niego. Travisa Kelseyasłynny ostry koniec drużyny Kansas City Chiefs w lidze NFL.

Kim jest Marcin Adam?

Marcin Adam Jako zawodowy piłkarz zadebiutował w 2012 roku w klubie Vasas w swoim kraju, a od dwóch lat jest zawodnikiem… Ulsana Hyundaia Z południowokoreańskiej ligi K.

Napastnik z reprezentacja Węgier Obecnie uczestniczy w swoim pierwszym meczu Puchar Europy Po doliczeniu pierwszych minut w europejskich pucharach kontynentalnych będzie starał się zdobyć swojego pierwszego gola w kolejnych meczach dla swojej reprezentacji, które decydujące będą przeciwko Szkocji i Niemcom.

READ  Ferrari ma nadzieję zmierzyć się z Red Bullem na torze Imola