22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Boston Celtics są mistrzami NBA i zostali zwycięzcami w historii

Boston Celtics są mistrzami NBA i zostali zwycięzcami w historii

Panowanie zajęło mu dokładnie 16 lat NBA Jest ponownie zajęty przez Boston Celtics (106-88), co narzuciło jego wielkość przed przyszłym projektem Dallas Mavericks I zwyciężył Mistrzostwa nr 18 W swojej historii. Teraz legendarny TD Garden dodaje nowy baner do swojej imponującej galerii tytułów.

Jaysona Tatuma Zagrał rolę gwiazdy i nie poddał się presji. Niósł drużynę na swoich barkach i strzelał 31 punktów, 9 zbiórek i 11 asystwykraczając poza mity takie jak Kobe Bryanta i Roberta Parishastając się zawodnikiem z największą liczbą punktów w play-offach NBA przed ukończeniem 27 lat i szóstym pod względem liczby punktów po sezonie w historii Celtics.

Przeczytaj także Finały NBA: Ile kosztuje ekskluzywny luksusowy samochód, którym Jayson Tatum przybył na mecz 5?

„Nie ma radości bez smutku” – głosi celtyckie przysłowie, które doskonale opisuje drogę, jaką przebyli Celtics, aby zdobyć mistrzostwo. Seria miała zostać rozstrzygnięta w czwartym meczu, ale Mavs prowadzili Luka Doncić i Kyrie Irving, idealni złoczyńcy w tej historii, powstają, aby wymusić piąty pojedynek. Jednak zarówno u siebie, jak i u siebie, Boston zwyciężył w pierwszej połowie, kończąc rzut za trzy punkty zza połowy boiska, dzięki Paytonowi Pritchardowi, który zdobył 21 punktów.

Godny finałów NBA mecz 5 był fizyczny i intensywny, zawierał zapierające dech w piersiach strzały i inne, które wprowadzały w napięciu, jak gdyby wszyscy byli bohaterami filmu, który stał się klasykiem wszechczasów. Właśnie to oznaczają te mistrzostwa dla Celtics, którzy je zadedykowali Nad Los Angeles Lakers jako najwięksi.

Przeczytaj także Lionel Messi odrzucił wielomilionowy kontrakt na grę w Arabii Saudyjskiej; To z pewnością przekonałoby argentyńską gwiazdę

Tego turnieju nie można zrozumieć bez artystycznego przewodnictwa Joe Mazzolaktóry przybył do Bostonu, aby ugasić pożar i przynieść chwałę śpiącemu gigantowi, Dominican Experience Ala Horfordatrylogia Derek White I osobowości, które pasują jak ulał do zespołu, który lubią Kristaps Porzingis i Jrue Holiday.

READ  Chivas uratował remis z Ameryką bolesnym golem przez „Chile” Torres

Na koniec o imionach Billa Russella i Larry’ego Birda Teraz towarzyszą im Tatum i Jaylen Brown, dwójka wielkich mistrzów, którzy pięć lat po wyborze w drafcie i drugim finale zapisali swoje tytuły złotymi literami Nagroda Larry’ego O’Briena.

Przeczytaj także Carlos Ortiz i Abraham Unser zapewnili sobie bilet na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu w 2024 roku