28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matka Maribel Guardia wywiera wpływ na tę samą wieczną młodość aktorki; To zdjęcie to potwierdza

Znana aktorka i prezenterka telewizyjna Maribel Guardia wywołała setki komentarzy w mediach społecznościowych po tym, jak zamieściła zdjęcie obok swojej „matki”, która w rzeczywistości jest jej starszą siostrą, ale kilkakrotnie stwierdziła, że ​​dla niej jest praktycznie matką opieki dała jej, odkąd była młoda.

Guardia jest obecnie jedną z Najpiękniejsze kobiety w showbiznesiePonadto jej rozległa kariera skłoniła ją do współpracy z różnymi osobistościami świata rozrywki.

A teraz na Dzień Matki celebrytka jest oszołomiona zdjęciem obok swojej „matki”, ponieważ wygląda tak samo „wiecznie młodo” jak urodzona w Kostaryce aktorka.

Maribel i jej „matka” są niespodzianką w sieci

Poniżej przedstawiamy Wam to zdjęcie, które zostało skomentowane przez różnych użytkowników na portalach społecznościowych, takich jak Instagram, ze względu na zdjęcie jego siostry, którą uważa za „matkę” i która nie wahała się jej pogratulować w tym dniu.

Przypomnijmy, że kierowca przechodził różne kontrowersje, od burzliwego związku z artystką Joan Sebastian znaną jako „Ludowy Poeta”, po różne plotki dotyczące chirurgii plastycznej.

Jedno jest jednak pewne, skoro była Miss Universe w tak młodym wieku, Maribel Guardia wiedziała, jak zwiększyć swój sukces Jako kobieta rozpoznawalna w rozrywkowym świecie Meksyku, mimo że nie urodziła się w tym kraju.

Zdjęcie: zrzut ekranu

O jego karierze

Teraz bohater takich seriali jak „Daję ci życie”, „Włoszka wychodzi za mąż” i „szczęśliwa rodzina” ma niepodważalny talent; Jednak nie zawsze tak było, ponieważ w telenoweli pojawiały się dwa lata.

Przypomnijmy, że w wieku dziewiętnastu lat Maribel wyszła z konkursu Miss Universe International odbywającego się w Acapulco w Meksyku, zdobywając tytuł Miss Photogenic przyznawany przez zgromadzoną na imprezie prasę międzynarodową i meksykańską.

Czytaj:

Tak wyglądała Maribel Guardia w swojej pierwszej powieści jako mała dziewczynka: obraz

słynny aktor Cine de Ficheras, który rozpoczął karierę radiową; Działał z Maribel Guardia

HFM

READ  Czy Mia Khalifa nie żyje? Wiadomo o rzekomych wiadomościach krążących w sieciach