29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lele Pons zaatakowała Luisito Comunicę po tym, jak powiedziała, że ​​jest Latynoską, kiedy jej to pasuje: „Nie masz prawa”

Lele Pons przerwała milczenie wokół znaków Luisito Comunica

Po czym Luisito komunikuje się Brał udział w publicznej kontrowersji z piosenkarzem i influencerem Leila BonesPo tym, jak słynny meksykański twórca treści źle o niej mówił i potwierdził, że wenezuelski tłumacz początkowo nie chciał mówić po hiszpańsku i Swoją „łacińską” pozycję wykorzystywał tylko wtedy, gdy mu to odpowiadałosławny wreszcie przerwał ciszę.

To było podczas wywiadu z Radio DivazaGdzie wenezuelski artysta jest wieloaspektowy Postanowił opowiedzieć o oskarżeniach wysuwanych przeciwko niemu przez Luisito Comónicę oraz o swojej osobie publicznej.

„Nie, to się nigdy nie wydarzyło, to nie w porządku. Ludzie, którzy mnie znają, wiedzą, że kiedy spotykam kogoś nowego, jestem gotowy się przywitać i zrobić to TIK Tok. Byłem zszokowany. Jak to możliwe, że osoba, która mnie nie zna, która nic nie wie o moim życiu, jest przyjacielem moich znajomych, mówi to w wywiadzie?. Nigdy nie mówiłem źle o Luisito, podobało mi się” – powiedział tłumacz Zauważyłem.

Zdjęcia: Quartoscuro

Później w programie prowadzonym przez Jose s DiwazaModelka pokazała również kilka listów z przeprosinami, które meksykański influencer wysłał jej po jej uwagach:Lele Chcę przeprosić, jeśli czujesz się źle z powodu wywiaduKomunikaty wyświetlane na Radio Divaza

Jednak przeprosiny były w przeszłości, gdy twórca… 38 milionów subskrybentów na platformie youtubeI Zmierz się z tym ponownie i zwróć uwagę, że „Lele była łaciną, kiedy było to wygodne”.

Z tego powodu twórca treści stwierdził, że „przerażające” jest dla mężczyzny wykorzystywanie swojej pozycji władzy za mikrofonem i mówienie o kobiecie tylko po to, by udawać, że jest „śmieszna”.

Lele Pons przerwała milczenie wokół znaków Luisito Comunica

„Dla mnie mężczyzna, który źle mówi o kobiecie tylko po to, by być zabawnym, jest okropny… Bo mnie nie znasz, nic nie wiesz o moim życiu i nie masz prawa mnie klasyfikować”, zauważył wenezuelski komik.

READ  Zobacz tutaj, Chucky Series: Śledź rozdziały 1,2,3 i 4 online i dowiedz się, gdzie możesz je oglądać dzięki Star Plus (Star +) | Kiedy premiera serialu w Meksyku i Ameryce Łacińskiej? | Meksyk

Aby zakończyć swój udział w programie YouTube, poinformował, że po wypowiedziach meksykańskiego influencera otrzymał wiele nienawiści na różnych oficjalnych kontach, za co błagał go, by ujawnił się i zaprzeczył temu, co powiedział; Jednak wynik prośby został zignorowany przez meksykańskiego YouTubera, który nigdy nie skonfrontował się z wenezuelską piosenkarką.

Podczas swojej historii aktorka skorzystała z okazji, aby wysłać wzmacniającą wiadomość do swoich zwolenników, którzy przeszli przez tę samą sytuację: „Jesteś dużo warta, Nie możesz pozwolić komuś, kto cię nie zna. – To – sprawia, że ​​czujesz się mniej Masz prawo używać swojego imienia i mówić rzeczy, ponieważ wiesz, że masz głos, liczysz się, stajesz w obronie siebie i cenisz siebie”.

Lele Pons w Radio Divaza Zdjęcie: Instagram / @hey_amstudio
Lele Pons w Radio Divaza Zdjęcie: Instagram / @hey_amstudio

W połowie kwietnia Gabe Mesa udzielił części wywiadu Luisito Comunica rozprzestrzeniał się w sieciach społecznościowychCóż, influencer wspomniał, że wiele lat temu, Kiedy spotyka Lele Pons, jest bliski rozmowy, ale ona mówi mu, że nie umie mówić po hiszpańsku. Ta sytuacja była charakterystyczna dla Luisito, ponieważ rozważała jego wenezuelskie korzenie.

„W tym czasie Lily Pons nie miała nawet na sobie koszuli sojowej łacina, wciąż był Chodź A to było tak: doskonale mówię po angielsku, jestem Amerykaninem. Więc mówię… to są Lele Pons, pozdrawiam ją, bo gdzieś słyszałem, że jest Wenezuelką i powinna mówić po hiszpańsku. Przybyłem machając i powiedziałem do mnie Przepraszam, że nie mówię po hiszpańsku – Kontynuował przez telefon – powiedział Louiso.

Później kiedy Według meksykańskiego YouTubera, Lele Pons zaczyna zdobywać pozycję osobowości w Stanach ZjednoczonychI Zaczął afiszować się swoją wenezuelską genetyką w sieciach społecznościowych, co zaskoczyło Luisito Comónicę, gdy przypomniał sobie to doświadczenie: „To całkiem łacina, kiedy jej pasuje” – powiedział YouTuber.

READ  Ingalls: Dlaczego Allison Arngrim zemdlała pierwszego dnia w maleńkim domku na prerii | Seria | Historie | nnda nnlt | Sława

Czytaj: