21 maja, 2024

Marcelo Flores po niechlubnej nocy ma zawroty głowy i wymioty  wideo

Marcelo Flores po niechlubnej nocy ma zawroty głowy i wymioty wideo

Marcelo Floresapomocnik drużyny Tigres, zaniepokoił się wymiotami i zawrotami głowy po zmianie w drugim meczu ćwierćfinału turnieju Concachameones przeciwko Tigres. Załoga KolumbaGdzie Jego zespół został wyeliminowany.

Pochodzący z Ontario w Kanadzie był starterem w ważnym meczu, choć nie był w stanie go pokonać Skończyło się na jednej z najgorszych smutnej nocy kotówW 88. minucie zastąpił go zawodnik Oziel Herrera.

Właściwie Kiedy zaczął źle się czuć, siedział na ławce rezerwowychZaczął wymiotować, co doprowadziło do przewiezienia go z pola tak zwanym „pojazdem nieszczęścia”.

Marcelo Flores odczuwał dyskomfort

Właśnie w ubiegły weekend, przed meczem z Pachucą w 14. rundzie, napastnik Pod warunkiem, że ten sam dyskomfortCo doprowadziło do jego wykluczenia z meczu w ostatniej minucie.

Ciboldi uważał go za zawodnika, ale ostatecznie musiał go zastąpić Diego Lainez.

Ten, który zawiódł Floresa!

To nie był wieczór Floresa, ponieważ w ciągu kilku minut był w środku Kilka oczywistych opcji zawodzi To mogło oznaczać łatwe zwycięstwo jego zespołu.

W pierwszym meczu w 36. minucie. Fernando Gurriarán zostawił go w spokoju odepchnąć piłkę, ale jego strzał był zbyt miękki i został zatrzymany, natomiast w drugiej, już przy 43, Wolał oddawać piłkę Za Gignaca, który nie był na właściwej pozycji, gdy mógł strzelić.

READ  W LUP ujawniają niegrzeczność, za jaką wyrzucili Gerardo Arteagę w Rayados 0:2 Chivas – Fox Sports