30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Makiaweliczna zemsta, którą Camilla Parker knuje na księciu Harrym, uderza tam, gdzie najbardziej go to boli

Od śmierci królowej Elżbiety II konflikty rodzinne w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie ustały i jest to poważny problem Król Karol III i jego żona Kamila Parker Koronacja jest już za kilka miesięcy, a to wydarzenie jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w rodzinie królewskiej, ponieważ nie odbywa się od ponad 50 lat. Po walce z Książę Harry i wokół skandali książę WilliamKrólowie postanowili podjąć pewne kroki w tym zakresie.

Jedna z najbardziej złożonych relacji w kręgu rodziny królewskiej polega na tym Kamila Parker z najmłodszym synem Król Karol III. On Książę Harry i jej macocha nigdy nie miały dobrych relacji, a najwyższy punkt napięcia między nimi nastąpił, kiedy Kamila Parker Zacząłem znęcać się nad żoną Książę HarryMeghan Markle, powód, który wywołał kolejne skandale, przez które przeszła rodzina królewska po decyzji syna o opuszczeniu rodziny królewskiej.