29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mahoutsukai no Yome opisuje swój powrót nowym zwiastunem – Kudasai

Mahoutsukai no Yome opisuje swój powrót nowym zwiastunem – Kudasai

Na oficjalnej stronie anime na podstawie napisanej i narysowanej mangi Rdzeń Miyazakiego, Mahoutukai no yumi (Starożytna oblubienica Mędrców), ujawniono pierwszy film promocyjny drugiej części drugiego sezonu projektu. W filmie znajduje się fragment motywu otwierającego zatytułowany „rodowód nemurassaritaI on to wykonuje JonaszI jeszcze raz to potwierdź Ta kontynuacja zostanie pokazana 5 października w Japonii.

Platforma Crunchyroll Zajmiesz się jego dystrybucją na Zachodzie. Ze swojej strony Yamazaki zaczął publikować mangę w magazynie Miesięczne ostrze komiksowe Od wydawcy kom. maggarden W listopadzie 2013 roku przeniósł go do magazynu Miesięczny Ogród Komiksu We wrześniu 2014 r. i nadal jest publikowany. Wyprodukował pierwszy sezon składający się z dwudziestu czterech odcinków Witt Studio Po raz pierwszy pokazano go podczas Jesień 2017 (październik-grudzień).

obsada audio

  • Atsumiego Tanizakiego Podobnie jak Chise Hattori.
  • Ryota Takeuchi Podobnie jak Eliasz.
  • Ciasteczko Uchiyamy jak łajno.
  • Aha Endo jak jedwabisty.

zespół produkcyjny

  • Kazuaki Terasawa (Shokoku no Altair) przejmuje kierunek w nowym Studio Kafkizastępowanie Norihiro Naganuma Właściwie Studio Witta.
  • Aya Takaha (Mahoutsukai no yumi), Yoko Yoneyama (Uma Musume: Niezłe derby) I Chiaki Nishinaka (Yuki Hodokichi Futai) odpowiadają za pisanie i nadzór nad scenariuszami.
  • Hirotaka Kato (Hozuki no Retetsu) jest odpowiedzialny za projektowanie postaci, natomiast Kohei Tokuoka (Bezpańskie psy Bongo) odpowiada za reżyserię animacji.
  • Junichi Matsumoto (Plądrujący) odpowiada za komponowanie ścieżki dźwiękowej.

Podsumowanie Mahoutsukai no Yome

Chise Hattori, 15-letnia Japonka, została sprzedana na aukcji za pięć milionów funtów wysokiemu, zamaskowanemu mężczyźnie. Porzucona w młodym wieku i wyśmiewana przez rówieśników za swoje niekonwencjonalne zachowanie, była gotowa oddać się każdemu kupującemu, jeśli oznaczało to miejsce, do którego można wrócić. Przykuta łańcuchami w drodze do nieznanego celu, podsłuchuje po drodze szepty przebranych mężczyzn, narzeka i narzeka, że ​​taki nabywca nabył rzadkie „Sleigh Beggy”.

Ignorując szepty, tajemniczy mężczyzna prowadzi dziewczynę do gabinetu, gdzie okazuje się, że jest czarodziejem Eliasem Ainsworthem. Po krótkim spotkaniu i odrobinie magii teleportacji oboje otwierają oczy na osobliwy wiejski dom Eliasa na wiejskich terenach Anglii. Powitana przez wróżki i otoczona po przybyciu przez dziwne i cudowne istoty, wydarzenia te wyznaczają początek historii Chise jako ucznia starożytnego czarodzieja i domniemanej narzeczonej.

fontanna: Sieć Mantana

READ  Carlos Santana jako dziecko był ofiarą wykorzystywania seksualnego; Udaje mu się wybaczyć napastnikowi

(c) 2022