1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ludwika Paleta modelowała długą suknię, która daje talię osy w wieku 30, 40 i 50 lat

Malarstwo Ludwiki Brałaś udział w gali Platino Awards i zdobyłaś czerwony dywan w sukience maxi, by zdobyć więcej pomysłów Talia osy W wieku 30, 40 i 50 lat, więc zainspiruj się jej sugestią, aby użyć go podczas ważnego wydarzenia, kolacji lub nocy poślubnej. Uwielbiamy to, jak ładnie wygląda!

Ludwika Paleta modelowała czarną sukienkę, która daje płaski brzuch

Piękna aktorka wzięła ostatnio udział w Ibero-American Film Awards i skradła oczy swoim pokazem mody odzież Na noc bardziej idealny dla sylwetki klepsydry. Z tej okazji zdecydował się na suknię pokrytą cekinami na górze; Kierunek, który już ugruntował swoją pozycję jako jeden z ulubieńców.

Co nas najbardziej urzekło w długiej sukience Malarstwo Ludwiki Zdradziła ją historia o syrenie Talia osy Wraz ze wzrostem rozmiaru pośladków. Hitem jest również spódnica do ziemi, która natychmiast sprawi, że będziesz widocznie wyższa.

Ludwika Paleta modelowała czarną sukienkę, która daje płaski brzuch. foto: Instagram

Ludwika Paleta chwali się dekoltem, który odmładza ją o 20 lat

Zdecydowała się również na głęboki dekolt w kształcie serca, który jest idealnym pomysłem na wydłużenie szyi i nadanie piersiom objętości, a także wysmuklenie biustu. Ta propozycja jest najlepsza do stworzenia młodzieńczego i zalotnego wyglądu, który dodaje pewności siebie podczas noszenia sukienki maxi.

Przeczytaj też: Ludwika Paleta chwali się przezroczystymi paznokciami, które będą modne latem 2023 roku

Czy dasz szansę Toga co daje Talia osy W stylu lat 30-tych, 40-tych i 50-tych Malarstwo Ludwiki? Jesteśmy gotowi wystawić to na próbę.

READ  Pedro Pascal i Bella Ramsey otrzymali zakaz grania w The Last of Us