18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lokalny IMSS bierze udział w Krajowej Konferencji |  Aktualności

Lokalny IMSS bierze udział w Krajowej Konferencji | Aktualności

Meksykański Instytut Ubezpieczeń Społecznych (IMSS) w Morelos bierze udział w działaniach w ramach pierwszego Narodowego Dnia Ciągłości Usług 2023, który odbywa się w dniach 13-15 stycznia jednocześnie w całym kraju.

W ciągu tych trzech dni udzielane są konsultacje z zakresu medycyny rodzinnej i specjalistycznej, takich jak: chirurgia ogólna, chirurgia dziecięca, ginekologia, interna, ortopedia, pediatria i okulistyka.

Wykonywane będą również operacje: chirurgia ogólna, złamania, ginekologia, złamania, ortopedia i inne.

Zabiegi drugiego stopnia będą realizowane w Wojewódzkim Szpitalu Ogólnokształcącym z Medycyną Rodzinną (HGR/MF) nr 1 w Cuernavaca; Okręgowy Szpital Ogólny (HGZ) nr 5 w Zacatepec oraz Okręgowy Szpital Ogólny (HGZ) nr 7 w Cuautla.

W modułach I stopnia realizowana będzie aktywność fizyczna, badania przesiewowe w kierunku cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, raka piersi i szyjki macicy, ocena odżywienia, profilaktyka jamy ustnej oraz badania PREVENIMSS+.

Ponadto w poszczególnych jednostkach medycznych zostaną zintensyfikowane szczepienia przeciwko grypie, które są otwarte dla wszystkich mieszkańców.

Należy pamiętać, że opieka medyczna będzie prowadzona z zachowaniem ścisłego protokołu bezpieczeństwa i higieny, dlatego tak ważne jest stosowanie maseczek podczas pobytu w placówkach medycznych; Umyj ręce wodą z mydłem, użyj 70% płynu do rąk na bazie alkoholu i zachowaj zdrowy dystans.

READ  ➤ Dowiedz się, czy jesteś samotną osobą, czy nie, mówiąc nam, na jaki kształt najpierw patrzysz — Test wizualny | Meksyk