27 lipca, 2024

Lions odwdzięczają się Polsce za słaby debiut w finale siódemki z Chinami

Fie badanie Kobiecy Po wyraźnej poprawie pierwszego dnia hiszpańska drużyna zakończyła sezon porażką i zwycięstwem Finały HSBC Sevens w Civitas Metropolitano w Madrycie.

Grupa coachingowa Marii Nadrzecze I Alberta społeczności Po raz kolejny pokazał, w pierwszym meczu, swoje Problem z punktacją I wdał się w bardzo zaciętą grę, podobną do tych, którzy grają w olimpijskim rugby 7-12 Przed Chinami. za chwilę, Opublikowany W chwilach napięcia bawili się determinacją i pulsem Polska Przez 45-0To w teorii pozwala nam pominąć ostatnie miejsce w grupie klasyfikacyjnej

Seven Lions grało przeciwko Chinom Koncentracja i zaangażowanieI z niektórymi Nerwowość Dwie żółte kartki i tak dalej Niski Liczbowy. Jednej i dwóch dziewczyn mniej na boisku, ale obrona była DobryAle tylko wewnątrz Dwa Znaleźli okazje i wykorzystali przerwę w wypłacalnej obronie rywala. Trener Chin, Nowej Zelandii i z Seria ChallengeraPokazali, że są bardzo solidnym zespołem, kończąc pierwszy mecz dwoma zwycięstwami.

Po pierwsze, Ania Fernandez De Corse wyprowadził Hiszpanię na prowadzenie po rozstaniu Amii Erpina. Była sekunda Niezdecydowanie Jeśli szukasz wsparcia lub udasz się bezpośrednio do linii wysiłku, szansa zostanie utracona. Chiny strzeliły gola przed przerwą przez Yana Posiłek z Liu w drugiej połowie Xiaoqian.

Szukając linii próbnej przeciwko Polsce, nie było nerwowości ani wątpliwości. Wczesna próba Marty Cantabrany otworzyła wynik, a kolejna próba Pauli Requeny moderowała wynik.. Juana Stella, Jimena Blanco-Hartiguera, Amia i Light Erpina i Cristina Lopez Pozostałe próby zostały uwzględnione. Noga Juany Stella Christina dodała cztery punkty Lopeza.

Hiszpania gra jutro w sobotę JaponiaW poszukiwaniu konfliktu pokoje Finał tego Stały Najwyższa dywizja w olimpijskim rugby. Japończycy, którzy w tabeli World Series wyprzedzili Hiszpanię, rozpoczęli mecz z Polską 32:0, ale potem Chiny zaskoczyły ich: Prowadzi 17-14 i Hiszpania zajmuje co najmniej drugie miejsce w grupie.

READ  Sąd UE uznał Polskę za winną podważania niezawisłości sędziowskiej Międzynarodowy

Zawodnik będzie pochodził z Grupy A, gdzie już pierwsze mecze pokazały duże różnice poziomów: Brazylia I Afryka Południowa Pokazali, że są wyraźnie lepsi Argentyna I Belgia, ze zwycięstwami 31-12 i 45-5 oraz 24-7 i 40-7. Zwycięstwo przeciwko Japonia Pozwoliłoby to Hiszpanii na rozpoczęcie ćwierćfinałowego starcia z teoretycznym wsparciem.

W wyścigu o tytuł Francja Strzelił 36-7 PG W starciu odpowiednio srebra i brązu w Tokio 2020. Australia Pokazał się na wysokim poziomie Irlandia 33-14.