23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niemcy i Polska rywalizują o Puchar Europy Kobiet

Niemcy i Polska rywalizują o Puchar Europy Kobiet

On DKB-Arena Mecz pomiędzy Niemcami a Polską będzie areną trzeciej kolejki grupy A4. Wykwalifikowany Na UEFA Euro 2025 kobiet.

W tym konflikcie to Historycznie Nie ma na to precedensu, naprzeciw siebie staną dwie drużyny z różnej hierarchii i będą próbowały dołożyć trzy złote punkty. W obecnym stanie ChwileNiemcy prowadzą w grupie A4 z 6 punktami po 2 zwycięstwach w 2 rozegranych meczach, podczas gdy Polska nie dodała jeszcze żadnych punktów w tym turnieju w ramach Pucharu Europy Kobiet. UEFA 2025.

Możesz także przeczytać: DEPORTIVO PASTO próbują odnowić Christiana Maflę

Początek meczu Niemiec był powolny Liga narodów Po rozczarowaniu w Pucharze Świata, ale trenerem Średniowieczny Horst Hrubesch poprowadził wyścig do trzeciego miejsca i igrzysk olimpijskich.

Niemcy zdawały się cieszyć faktem, że tego nie mają obciążenie Będąc automatycznym faworytem podczas swojego długiego panowania, Kiedy Trzymał ten tytuł od 1995 do 2017 roku.

Wzrost Polska Zgodnie z oczekiwaniami po lidze B (tuż przed Serbią), nieco zależnej od bramek Kapitan Eva Bajor jest najbardziej znaną niemiecką drużyną jako zawodniczka Wolfsburga.

The Bramkarz Katarzyna Kiedrzynek, kiedyś w Wolfsburgu, a obecnie w Paris Saint-Germain, pomocniczka Frankfurtu Tanja Pawollek i młoda obietnica Barcelona Emilia Simczak znalazła się w składzie, który ma nadzieję zadebiutować na dużym turnieju.

Możesz być także zainteresowany: Tenisista z Huila przygotowuje się do rywalizacji w Europie

Ostatnim meczem były Niemcy

Niemcy 3-1 Islandia
Austria 2-3 Niemcy
Holandia 0 – 2 Niemcy
Francja 2 – 1 Niemcy
Walia 0 – 0 Niemcy

Ostatnim meczem była Polska

Polska 1 – 3 Austria
Islandia 3-0 Polska
Szwajcaria 0 – 1 Polska
Polska 1 – 4 Szwajcaria
Polska 2 – 0 Grecja

READ  Polska instaluje barierę elektroniczną na granicy z Rosją