25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Laure i Honor łączą siły, aby zbudować 100 domów w Polsce – Idealista/news

Laure i Honor łączą siły, aby zbudować 100 domów w Polsce – Idealista/news

Grupo Lor, hiszpańska spółka specjalizująca się w inwestowaniu, zagospodarowaniu i zarządzaniu aktywami nieruchomościowymi oraz Honor, litewska spółka specjalizująca się w działalności deweloperskiej, podpisały przedwstępną umowę zakupu gruntu przy ulicy Postebu (Warszawa). Wybudują kompleks mieszkaniowy, który zostanie ukończony w ciągu najbliższych lat. Działka zakupiona pod koniec marca zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie. To ma 3085 m2, a po wyburzeniu istniejących budynków powstanie nowoczesny kompleks mieszkaniowy liczący ponad 100 domów.

„Współpraca z Hannerem pozwala nam odpowiadać na potrzeby mieszkaniowe w innej dzielnicy Warszawy. Mokodow, wraz z dzielnicą handlową, w której pracuje wielu warszawiaków, istnieje już od wielu lat. Bardzo pożądane miejsce do życia. Jesteśmy dumni, że tą inwestycją możemy wesprzeć plany życiowe i aspiracje tak wielu osób” – mówi Renata McCap-Kudla, Country Manager Laure Group w Polsce.

„Nabycie nowej działki nie tylko wzmocni naszą pozycję jako dewelopera, ale także pozwoli nam na dalsze umacnianie naszej pozycji Niezawodny partner biznesowy To się sprawdza na polskim rynku nieruchomości” – podkreśla Janusz Kraszewski, dyrektor inwestycyjny Grupo Laur w Polsce.

Zakup nowej działki w Warszawie jest zgodny z zamierzeniami Honor. „Polska jest dla nas ważnym rynkiem wzrostu, ponieważ skutecznie stawia czoła wyzwaniom gospodarczym i charakteryzuje się wysokim popytem na mieszkania. Dzięki naszej umowie z Grupo Laur w Polsce, doświadczonym partnerem Doskonała znajomość lokalnego rynku nieruchomościZależy nam na solidnej inwestycji” – mówi Arvidas Aulis, prezes zarządu Hannar.

Zakup gruntu przy ulicy Postępu to kolejny krok wynikający z aliansu pomiędzy Laure Group i Honor w Polsce. W ramach niniejszej Umowy, to Planuje realizację projektów 1300 mieszkań w Warszawie. Wartość wspólnych inwestycji Całkowita wartość inwestycji szacowana jest na 180 mln euro. Umowa ma obowiązywać przez sześć lat i obejmować inwestycje w najatrakcyjniejszych dzielnicach stolicy.

READ  Olympic: Serbia na czele Polski, Belgia perfekcyjnie w ringach 3x3

Grupa Laure w Polsce systematycznie uczestniczy w inwestycjach w oparciu o wspólne przedsięwzięcia i alianse. W obecnych aliansach, a także na rynku polskim, Develia wybuduje ponad 600 mieszkań i lokali usługowych w trzech dzielnicach Warszawy: Saskiej Kębie, Urzynowie i Białolace. Inwestycja przy ulicy Postępu to kolejna inwestycja deweloperska na Mokoto.