3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Książę William udostępnia urocze zdjęcie z okazji Dnia Ojca

napisałem w Sławni ludzie The

Z nigdy wcześniej nie widzianym zdjęciem Pałac Kessington świętował Dzień Ojca z piękne zdjęcieksiążę William Z trójką dzieci, księciem Jerzym, księżniczką Charlotte i księciem Ludwikiem.

Na migawce udostępnionej w sieciach społecznościowychA Książę Cambridge Na zdjęciu z księżniczką Charlotte i księciem Jerzym po bokach i Louisem, Najmłodszy z braci stojących na ramionach Williama

Król, który 21 czerwca skończy 40 lat, i jego dzieci, w tym książę Ludwik, wydają się być szczęśliwi i w dobrym nastroju.

Zdjęcie zostało zrobione na wakacjach w Jordanii w zeszłym roku. „Szczęśliwego Dnia Ojca dla rodziców i dziadków na całym świecie dzisiaj!” Opublikowane na ich oficjalnym koncie na Instagramie.

Dwa lata temu, Cambridge Opublikowali czarno-białe zdjęcie potwierdzające rolę Williama jako ojca. Na tym zdjęciu był bardzo podobny do zdjęcia wybranego na kartkę bożonarodzeniową 2020, na której znalazła się księżna Cambridge. „Cieszymy się, że możemy udostępnić nowe rodzinne zdjęcie, które znalazło się na tegorocznej kartce świątecznej” – napisała para na Instagramie.

Jordania to szczególne miejsce dla rodziny królewskiej, a zwłaszcza dla Kate, ponieważ mieszkała tam przez dwa lata, kiedy jej ojciec pracował dla British Airways. Przed zeszłoroczną wycieczką rodzinną William odbył oficjalną wycieczkę po tym kraju w 2018 roku.

W zeszłym roku, w Dzień Ojca, książę Filip, ojciec księcia Karola, został uhonorowany filmem opublikowanym w mediach społecznościowych, pokazującym zdjęcia księcia Filipa. książę William s Jej brat książę Harry z ojcem w Balmoral, gdy byli dwójką małych dzieci.

Kate, której ojciec szedł do ołtarza na ich ślubie w 2011 roku, również pokazała zdjęcie królowej i księcia Filipa z wnukami. „Życzę tatusiom na całym świecie Szczęśliwego Dnia Ojca” – czytamy w poście.