3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lucero przerwał imprezę z Megarisem, żądając piosenki: „To płonie”.

„Oblubienica Ameryki” i słynny meksykański tłumacz odbył ślub marzeń w 1997 roku (fot. Cuartoscuro – fot. Instagram:luceromexico)

po twoim Udany pokaz przez pływ Wśród spekulacji, które się wokół niej krążą Twój nowy romantyczny związekLucero i Manuel Mijares powrócili na scenę z dopóki nie skończymyich niesamowita trasa, która dotarła do National Hall 17 czerwca i zgodnie z oczekiwaniami artystyczne spotkanie było pełne niespodzianek: od słynnego duetu po Genialne wykonanie Lucerto Mijares i nieoczekiwane „roszczenie” do piosenki.

Przez ponad dwie godziny ukochana była para zachwycała publiczność piosenkami takimi jak Już nie, jak się zakocham, powodzenia, miłość cztery razy, prąd, będę żył i dobrze, Na przykład, ale nie tylko. Byli też zaskoczeni, gdy pokazali, że mimo że są w separacji od ponad 10 lat, ich chemia na scenie jest nadal nienaruszona.

Pomiędzy oklaskami, śmiechem i żartami pojawił się sarkastyczny komentarz, że Amerykańska panna młoda Została zwolniona z pracy na swojego byłego męża po tym, jak zdecydował się tłumaczyć Jeśli masz mnie, ponieważ wszystko wskazywało na to, że temat ten nie był brany pod uwagę w repertuarze, który oboje postanowili śpiewać tej nocy. Część publiczności uchwyciła nieoczekiwany moment i udostępniła go w sieciach społecznościowych, gdzie w końcu się rozprzestrzenił.

Wszystko to wydarzyło się podczas indywidualnego pokazu Manuela Mijaresa. Tłumacz Love Soldier zajął miejsce na środku sceny, aby zinterpretować piosenkę, którą wydał w 2013 roku, prawie dwa lata po rozwodzie z Lucero. Gdy tylko wypowiedział pierwsze słowa piosenki, publiczność sprawiła, że ​​National Hall zadrżała owacją na stojąco.

Piosenkarz kontynuował:Jeśli byłeś ze mną, dlaczego przekroczyłeś granice innego ciała, dlaczego wskoczyłeś w otchłań innych pocałunków. Gdybyś mnie miał, każdego ranka w refleksji…W tym momencie na scenie pojawiła się Lucero, która była za kulisami, bo zamierzała zmienić kostiumy, i podeszła do miejsca, w którym był jej były mąż.

READ  Twoja miłość boli: Armando Hernandez ujawnił, ile dostał za aktorstwo w słynnym filmie

Wystarczyło, że Manuel Mijares zobaczył bohatera melodramatu, który w drastycznej zmianie swojej prezentacji zmienił wspomnianą piosenkę na kochać nas bardziejpiosenka, która ugruntowała się na listach popularności w 1989 roku. „Aby bardziej się kochać, nie przysięgamy razem, że nawet jeśli zdarzy się życie” – śpiewał.

Jednak Lucero przerwał: „Na co się zgodziliśmy?Manuel Mijares odpowiedział: „Dlatego myślałem, że się zmieniasz”. świt ona kontynuowała: „Zmieniałem się, ale ze zmianą skończyłem. To znaczy, ta piosenka jest naprawdę zła… czy nie jest naprawdę zła? … Jest gorąco i trochę gorąco, ale wciąż jest ładnie i zależy to od kontekstu”.

Komentarz Lucero spowodował, że publiczność poprosiła o piosenkę i tym samym połączyła swój talent do wspólnego jej przetłumaczenia. Filmy z nieoczekiwanego momentu stały się wirusowe w sieciach społecznościowych, a internauci chwalili współudział między byłą parą a chemią, którą utrzymują pomimo ich separacji.

Nie widzę i nie słyszę śpiewających Lucero i Megars Jeśli masz mnie bez brania tego do siebie„Gdybyś mnie miał, dlaczego zmieniłeś naszą miłość na kaprys i wystawiłeś swoją przyzwoitość na oczach innych… wśród najlepszych?” dopóki nie skończymyLuceroMexico powiedz tę piosenkę Jeśli masz mnie Szkoda” – brzmiały niektóre reakcje na Twitterze.

Z drugiej strony, wielką niespodzianką wieczoru był Lucerito Mijares, który wszedł na prestiżową scenę National Auditorium, by śpiewać z rodzicami, tak jak to robił przy poprzednich okazjach. Należy pamiętać, że 17-letnia tłumaczka towarzyszyła rodzicom na jej koncercie i wspólnie nagrywali. Spokojna noc.

Czytaj: