21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Królowe Karaibów jadą do Polski na Igrzyska Olimpijskie

Królowe Karaibów jadą do Polski na Igrzyska Olimpijskie

Santo Domingo RT.- Z pewnością siebie i zaangażowaniem, aby dać z siebie wszystko w każdym turnieju, mistrzowie Karaibów Queens, Ameryki Środkowej, Panamerykańskiej i NORCECA wyjechali do Polski, gdzie odbędą obóz przygotowawczy. Obejmuje sesje szkoleniowe z kilkoma krajami, aby wziąć udział w jego czwartych igrzyskach olimpijskich.

Prezes i dyrektor generalny programu egzaminacyjnego p. Na czele zespołu stoją Cristobal Marte Hofiz i Milagros Cabral, którzy potwierdzili, że zespół jest w dobrej kondycji fizycznej, z dużą pewnością siebie i jak zawsze dużym zaangażowaniem. Trójkolorowa flaga.

Marte Hofis powiedziała, że ​​tym razem w kadrze narodowej wystąpią dwie młode zawodniczki, rozgrywająca Ariana Rodriguez i naprzeciwko Alondra Tapia, które dołączą do grona doświadczonych zawodniczek, które przeżyją przeżycia swoich pierwszych igrzysk olimpijskich. Oczekuje się, że Rodriguez i Tapia dadzą temu krajowi dwa lub trzy cykle olimpijskie.

Zaplanowane ćwiczenia

W najbliższy wtorek, 16 bieżącego miesiąca, Dominikanie zmierzą się z polskim sekstetem w pierwszym meczu na rozgrzewkę u siebie o godzinie 18:30.

Mecz z Serbią w czwartek 18 grudnia, a następnie Francja o 18:00 w piątek.

Po tych meczach towarzyskich drużyna Caribbean Queens uda się 25 stycznia do Paryża we Francji, aby osiedlić się w wiosce olimpijskiej.

W skład drużyny wchodzą rozgrywający Nivarka Marte, Ariana Rodriguez, środkowy obrońca Gineris Martinez, Lisvel-Eve-Mejia, Candida Arias, przeciwnicy Kayla Gonzalez i Alondra Tapia, napastnicy Braelyn Martinez, Bethania de Lacania i Bethany, Madeline Guillen. Jako Libero, Brenda Castillo. Geraldine Gonzalez będzie rezerwową.

Są to cztery igrzyska olimpijskie rozgrywane przez drużynę siatkówki seniorów. Najpierw w Atenach w 2004 r., wrócili w Londynie w 2012 r., gdzie zajęli piąte miejsce, gdzie Brenda Castillo została wybrana „Najlepszym Libero” w gwiezdnym sekstecie.

READ  Transfery Sevilla FC: Były zawodnik Sevilli wyznacza kurs dla Polski