29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kradną samochód Antonio Mohameda. Łapią przestępców

Trener piłki nożnej Antonio Mohamed Lokalne media podały dziś wieczorem, że w poniedziałek doznał ataku w Argentynie, w którym jego samochód został rozebrany do naga bez szkód materialnych.

Przestępcy zostali aresztowani na okolicznych ulicach, na których doszło do wypadku, ponieważ samochód poruszał się z dużą prędkością, co zaalarmowało siły policyjne w dzielnicy Buenos Aires w Buenos Aires. San Cristóbal.

Ciężarówka, która została ci skradziona Był to Citroen DS 7 Na skrzyżowaniu ulic Constitución i Jujuy w Argentynie oprócz samochodu pojawiły się także rzeczy osobiste i piłka.

Policja znalazła przestępców

Pracownicy ochrony z posterunku policji Okręgu 3B, którzy byli na operacji w Konstytucja i Mateusz Zauważyli, że ciężarówka była obsługiwana w podejrzany sposób i biorąc pod uwagę pracę, którą wykonywali, pojechali drogą.

Spowodowany wyciek przy dużej prędkości Z doniesieniem, że dokładnie ta ciężarówka została skradziona, zatrzymali napastników, których zidentyfikowano jako Ricardo Osorio, 35 lat i Christian Juarez, 25 lat.

Mahomet podziękował policji za ich pracę

W czymś, co wydaje się być biurem policji w Buenos Aires, Antonio Mohameda Opublikuj film z podziękowaniem Wesprzyj władze w odpowiednim czasie, w którym również był widziany bez szwanku, aby uspokoić wszystkich kibiców, którzy pamiętają go jako piłkarza i trenera, w którym odniósł różne sukcesy.

„Doceniam wsparcie policji. Komisarzowi Matthewsowi. Dzięki szybkiemu ruchowi moja ciężarówka została odnaleziona, wszystko jest bardzo skoordynowane. Od tej złej chwili jest tylko jedna anegdota. Dziękuję wszystkim”powiedział Mahomet.

Oznaki poparcia dla Mahometa nie czekały na dzisiejszy wieczór przez fanów Ameryki i

Zaplanowany
Zwłaszcza, jak również inni kibice sternika, którzy odcisnęli swoje piętno w meksykańskim futbolu.

Mieszaj Sport

READ  To jest Guadalajara w ogólnym harmonogramie Apertury 2021 w dniu 16 I Liga MX