3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kongresmen zapomniał wyłączyć kamerę i wydaje się, że bierze prysznic w środku sesji

Bieg. Kongresmenka z ultrakonserwatywnego Peru publicznie przeprosiła po tym, jak w mediach społecznościowych opublikowano film, w którym pokazano ją, jak bierze prysznic, podczas gdy w środę faktycznie uczestniczyła w pracach komisji parlamentarnej.

„Cześć jestem Norma Yarrow. Krąży nagranie ze mną, na którym wydaje się, że wchodzę do łazienki (…) Niestety kamera jest włączona, przepraszam za problem” – przyznał w klipie wideo zamieszczonym na swoim koncie na Twitterze.

„Zdaję sobie sprawę z mojego błędu” – dodał, zauważając, że wypadek wydarzył się w pośpiechu, aby wykonać podwójny obowiązek: przygotować się do wyjścia na spotkanie biznesowe i jednocześnie uczestniczyć w komitecie kongresowym.

Zdjęcia, na których widać ją nagą, były chętnie użyczane do intensywnego wyśmiewania i „memów”, choć również prowokowały reakcję solidarności w sieciach.

Yarrow, 58 lat, prawicowy kongresmen domagający się zobaczenia ciała zmarłego założyciela ugrupowania zbrojnego Sendero Luminoso, Abimaela GuzmanaAby przekonać samego siebie, że nie uciekł pod ochroną rządu.

„Norma Yarrow naprawdę poważnie podeszła do naszego pragnienia zobaczenia twojego ciała”, mówi jeden z najmniej szanowanych memów.

Były kandydat na prezydenta z prawicy religijnej Rafael Lopez Aliaga Wezwał media, by „nie gniewały się z powodu tego, co się stało”.

rcr

READ  Pewien mężczyzna ścigał swoje dzieci, ustawiał je w szeregu i zabijał