24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kim są kobiety otaczające Miley, następną prezydent Argentyny?

Kim są kobiety otaczające Miley, następną prezydent Argentyny?

Buenos Aires.- Od jego wpływowej siostry i mentorki po kandydatkę na wiceprezydenta, poprzez osobistą wizażystkę lub dziewczynę – popularną naśladowczynię byłej prezydent Cristiny Fernandez – wyjątkowy kobiecy wszechświat otaczający świat. Następny prezydent Argentyny, Javiera MileyaBudzi to niedowierzanie i zdumienie w kraju.

Podobnie jak obsada filmu Pedro Almodóvara, ekstrawagancka „oddział” kobiet towarzyszy przywódcy Wolność postępuje (z prawej), Karina Miley, Victoria Villarruel, Lilia Lemoine i Fatima Flores wywołały wszelkiego rodzaju spekulacje i kontrowersje.

Jednakże, Argentyński ruch feministyczny Podkreślił, że idee ekonomistów zagrażają prawom kobiet, a tym samym prawom całego społeczeństwa. Jednak mimo ciągłych oskarżeń o mizoginię i machizm, jego najbliższe otoczenie tworzą głównie kobiety.

Przeczytaj także: Wybory w Argentynie: najważniejsze momenty pierwszego przemówienia Javiera Mileya jako prezydenta-elekta

1. Siostra Kariny Miley

Dla swojego brata jest „szefem”, bo była mentorką kampanii La Libertad Avanza; Porównywano ją do Isabel Peron, byłej prezydent Argentyny (1974-1976) i wdowy po generale Juanie Domingo Peronie, oraz do Kim Yo Dzong, siostry północnokoreańskiego przywódcy Kim Dzong Una.

51-latka, absolwentka public relations i fanka tarota – dwa lata młodsza od brata – została jego głównym doradcą i powiernikiem do tego stopnia, że ​​jej brat żartował, że może zostać jego „pierwszą damą” – już wcześniej. Że jego związek z Florezem stał się znany.

Jego osobowość była od miesięcy zamieszana w rzekomą sprzedaż kandydatów w gubernatorstwach w głębi kraju i w tej sprawie udało się osiągnąć sprawiedliwość.

2. Victoria Villarroel, przyszła wiceprezydent

Obecnego posła oskarżono o „zaprzeczanie” ostatniej argentyńskiej dyktatury wojskowej (1976-1983), po tym jak kilkakrotnie zaprzeczył zatwierdzonej przez organizacje praw człowieka liczbie 30 000 zaginionych osób.

Jest córką zmarłego podpułkownika Eduardo Marcelo Villarroela, który uczestniczył w tak zwanym procesie niepodległościowym, który rozprzestrzenił się w 1975 r. i został uznany za początek represji.Prawnik ten założył Centrum Studiów Prawnych nad Terroryzmem i jego Ofiarami (CELTYV). w 2006 roku.

READ  Kubański kierowca ciężarówki skazany za wypadek śmiertelny zmniejszony

Stowarzyszenie to zorganizowało kilka hołdów „ofiarom lewicowego terroryzmu lat 70. XX wieku, przeprowadzonego przez Ludową Armię Rewolucyjną (ERP, skrajnie komunistyczna lewica) i rebeliantów z Montoneros (lewica Peronistów)”.

Według Miley będzie on zajmował się obszarami bezpieczeństwa i obronności swojego rządu.

Po lewej stronie następna wiceprezydent Victoria Villarroel; Po prawej jego przyjaciółka Fatima Floresi, obok niej jej siostra Karina Miley. Zdjęcie: AP

3. Lilia Lemoine, wizażystka i aktorka

„Influencerka”, plaga feminizmu, zwolenniczka teorii płaskiej Ziemi i zwolenniczka „cosplayu” – szeroko praktykowanej w Japonii działalności polegającej na przebieraniu się za najpopularniejsze postacie ze świata mangi, anime czy komiksów – Lilia Lemoine jest twórcą wizerunku Miley.

Wybrana na wiceprezydenta odpowiada za konturowanie twarzy przyszłego prezydenta, aby podkreślić jego rysy i udoskonalić charakterystyczną fryzurę.

W trakcie kampanii wygłaszał prowokacyjne wypowiedzi, m.in. w wywiadzie, w którym wyraził chęć wypromowania projektu ustawy umożliwiającej mężczyznom „porzucenie ojcostwa”, jeśli ich partnerzy seksualni „przedziurawią” prezerwatywę czy niedawne groźby wobec dziennikarza, że stracą ojcostwo. Jego praca wynika z prywatyzacji mediów publicznych, którą będzie promować Miley.

Przeczytaj także: „Dziś rozpoczyna się odbudowa Argentyny i koniec dekadencji”: Miley w swoim zwycięskim przemówieniu jako prezydent-elekt

4. Fatima Flores, panna młoda

Ostatnią osobą, która dołączyła do świata Miley, jest jej obecny partner, znana twarz telewizyjna znana z podszywania się pod bardzo znane osobistości Argentyny, a zwłaszcza byłą prezydent Cristinę Fernandez (2007-2015), obecną wiceprezydent.

„Lubimy się” – skomentował z uśmiechem komik podczas wizyty pary w historycznym talk show Marthy LeGrand, prawdziwym wydarzeniu telewizyjnym, ponieważ po raz pierwszy publicznie opowiedzieli o sobie i jednocześnie programie gdzie się poznali.

Flores i Miley upubliczniły swój związek w sierpniu zeszłego roku i od tego czasu nie brakuje plotek na temat tego, czy to tylko ustawione.

READ  To, co jest znane - El Financiero

Wcześniej Miley była w związku dopiero w wieku 47 lub 48 lat. Z drugiej strony, jego „czworonożne dzieci”, jak je nazywa, są znane z czterech mastifów, które są klonami jego zmarłego pierwszego zwierzaka i totemu uczuć, Conana.

Po lewej stronie następna wiceprezydent Victoria Villarroel; Po prawej jego przyjaciółka Fatima Floresi, obok niej jej siostra Karina Miley. Zdjęcie: AP

Choć pod koniec październikowej kampanii odegrał znaczącą rolę, witając publiczność emocjonalnym gestem nawiązującym do „Evity” Evy Peron, później trzymał swoją historię w tak dużej tajemnicy, że pewnego dnia Miley została przesłuchana w sprawie związku. Z jego ostatnich wywiadów.

„Tam jest Fatima, jest obok mojej siostry. Są pretorianie. Zobaczymy, czy (wszystko) w porządku, żebym mógł porozmawiać o polityce” – powiedziała ówczesna kandydatka, która od 10 grudnia jest kolejnym prezydentem Argentyny.
Dołącz do naszego kanału

EL UNIVERSAL jest teraz dostępny na Whatsapp! Na urządzeniu mobilnym odkryj najważniejsze wiadomości dnia, opinie, rozrywkę, trendy i nie tylko.

BRT/RMLV