9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kim jest Gonzalo Hevia Belair, nowy chłopak Belindy?

Jest członkiem jednej z najbogatszych rodzin w Meksyku (ich ranking plasuje ich w pierwszej piątce), ale ma też swoje zasługi. Oprócz przynależności do dynastii, która założyła Grupo Bal, którą obecnie kieruje jego wujek Alejandro Bellier, Gonzalo zbudował własną ścieżkę w świecie biznesu i technologii.

Gonzalo Hevia i Tere Baillères (rodzice Gonzalo) z Don Alberto Baillères i Tere Gual (dziadkowie)

Jest założycielem i dyrektorem generalnym Lok, startupu skoncentrowanego na mobilności i logistyce, który poszukuje nowych alternatyw opartych na infrastrukturze, która obecnie obejmuje inteligentne szafki w różnych lokalizacjach, aby zapewnić firmom i użytkownikom bardziej wydajny i bezpieczny sposób dostawy. , odbieraj i zwracaj zakupy dokonane ok.

Wystawa Pałacu Żelaznego
Gonzalo z babcią Terry Joal, dziadkiem Alberto Belier, siostrą Tamarą, ojcem Gonzalo i wujkiem Alejandro Belierem

Dzięki tej firmie i innym znaczącym projektom ten 28-latek stał się punktem odniesienia w świecie biznesu i w młodym wieku jest określany jako obietnica dzięki swojej innowacyjnej i przedsiębiorczej osobowości.

Jeśli chodzi o wykształcenie, studiował w prestiżowych międzynarodowych szkołach, takich jak Le Rosey Swiss Boarding School i Ransom Everglades School w Miami, gdzie przez długi czas mieszkał z rodziną.

Po powrocie do Meksyku dołączył również do Colegio Vista Hermosa i ukończył podstawową edukację w Cumbres w 2013, aby zrobić miejsce na praktykę.

READ  Kaijuu 8-gou manga będzie miała adaptację anime - Kudasai