9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kiedy to jest i o co chodzi?

Kiedy to jest i o co chodzi?

przerwa Jest to ważne działanie dla dobra człowieka. Wiele razy, czy to z powodu zajęć wyczerpanieJeśli chodzi o zobowiązania edukacyjne i inne rodzaje zobowiązań, ludzie nie poświęcają kilku minut w ciągu dnia, aby się zatrzymać.

Komfort można znaleźć nie tylko podczas snu, ale także wsłuchując się w potrzeby każdej osoby, szukając pomocy w sieciach wsparcia lub u psychologa.

W tym kontekście to przychodziprzerwa„, wydarzenie, które odbędzie się w Centrum Kultury Uniwersytetu Tlatelolco (CCUT) Narodowego Autonomicznego Uniwersytetu Meksyku (UNAM).

Odpoczynek jest niezbędny dla zdrowia psychicznego. Zdjęcie: istockphoto

Przeczytaj także Barbie składa hołd Steviemu Nicksowi z Fleetwood Mac kolekcjonerską lalką; ile to kosztuje?

W mediach społecznościowych udostępniono oficjalny zwiastun filmu „Descansatón”. W tej przestrzeni, którą zorganizowałeś Afroshengonasjesteś wezwany do odpoczynku w ramach „aktu buntu”.

W ramach kursu CCUT „Narrarnos Together” odbyły się prezentacje i warsztaty na temat rzecznictwa kobiet, rodzajów przemocy, procesów zgłaszania, aktów oporu i ich ważnej pracy w przestrzeni kulturalnej, edukacyjnej i medialnej.

Ten dzień obejmuje różnorodne zajęcia rekreacyjne, które mają na celu refleksję nad znaczeniem odpoczynku, ponieważ jest on czynnością konieczną dla każdego człowieka. Ponadto ta edycja „Descansatón” odbędzie się w godzinach pracy.

Przeczytaj także Gay Games 2023: daty, wymagania i co musisz wiedzieć, aby wziąć udział

„Descansatón” odbędzie się w najbliższy piątek, 6 października w CCUT UNAM Z harmonogramem od 16:00 do 18:00.

Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny. Aby uzyskać do niego dostęp, należy zarejestrować się za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected] i zarezerwować miejsce.

Zaproszenie do odpoczynku. Zdjęcie: Instagram @ccutlatelolco

Ty też będziesz zainteresowany

Kim jest zmarła Cecilia Priego, aktorka „La Reina del Sur” i „Amsterdam”?

Zaćmienie Słońca 2023: O której godzinie i w jakim stopniu w każdym stanie Meksyku będzie ciemno?

READ  Chemist's Day, 1 grudnia: zwroty, które świętujemy, pochodzenie i dlaczego 1 grudnia obchodzony jest w Meksyku | Szczęśliwy dzień chemika | Daty Eid | Meksyk | CDMX | MX | Meksyk

Kto nie powinien jeść owsa
Dołącz do naszego kanału

EL UNIVERSAL jest teraz dostępny na Whatsapp! Na urządzeniu mobilnym odkryj najważniejsze wiadomości dnia, opinie, rozrywkę, trendy i nie tylko.

foch