14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kampania Hiszpanii po remisie 1:1 z Polską

#SEWILLA Hiszpania była pogrążona w chaosie, zanim jeszcze się zaczęła z powodu Euro 2020 Powikłania COVID-19, Ale teraz kryzys jest na boisku, gdzie graczom brakuje iskry, pewności siebie lub nowatorstwa – i grozi im wyjście z szokowego poziomu zespołu.

Pod względem występu po zremisowanym 0:0 meczu ze Szwecją 1:1 z Polską w sobotę Hiszpania niespodziewanie wypadła z trzeciej grupy i musiała pokonać Słowację w ostatnim meczu.

„Kluczowym słowem na moich ustach jest frustracja. Tylko jeśli trafimy w te kary i te okazje. Ale musimy sobie ufać i być silni ”- powiedział obrońca Pav Torres. Pewność siebie w niedawnej pamięci wydaje się być bardzo niska.

Gerard Moreno strzelił również 13 rzutów karnych dla Villarreal w zeszłym sezonie, ale odbił rzut karny przeciwko pozycji Polaków, podczas gdy Alvaro Morata, który odzyskał pewność siebie po strzeleniu pierwszego gola, zregenerował się.

„Jesteśmy w wielkim bałaganie”, powiedział Marca na pierwszej stronie gazety, cytując dziennik A.S.

Hiszpański pomocnik, który był biciem serca drużyny, wyglądał na coraz wolniejszego, nie radząc sobie z agresywną Polską, która zakłóciła przejście i zmusiła hiszpańskich graczy do pośpiechu.

Drugi mecz z rzędu, zamiast docenić przewagę gospodarzy, zawodnicy obwiniali boisko La Cartouza.

– Boisko nie jest w najlepszej pozycji, aby wprowadzić nasz styl przeciwko drużynie, która siedzi głęboko. Boisko wyrządza nam wiele krzywdy – powiedział pomocnik Rodrigo.
IANS

————————————————– ————————————————– —————————

Nie zdziwiony przez sportowców Robin Coshen

Trener reprezentacji Niemiec Joachim Loew pochwalił dominację Robina Cossensa w sobotnim wygranym 4-2 Euro 2020 z Portugalią, mówiąc, że wiedział, że ma wszystkie cechy, aby wygrać, będąc na lewej obronie z reprezentacją narodową.

Obrońca Atlanty, Cossans, który swoją karierę grał poza Niemcami i nierzadko wyszedł z młodzieżowej kadry tego kraju, zdobył we wrześniu swój pierwszy kapelusz. 26-latek spisał się w sobotę, strzelając dwa gole w obronie Portugalii dzięki niesamowitej szybkości i sile, strzelając kolejnego gola w starciu grupy F.
IANS

READ  Bruksela widzi "systematyczne problemy" w demokracjach Polski i Węgier