23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Już niedługo będziesz mógł zagrać w jedną z najlepszych gier 2022 roku za darmo

Już niedługo będziesz mógł zagrać w jedną z najlepszych gier 2022 roku za darmo

W 2022, branża gier wideo zachwyciła fanów bardzo ekscytującymi wydawnictwami. Bez wątpienia jedną z tych rzeczy, o której mówiło najwięcej osób, jest Deathlight 2: Pozostań człowiekiem, najnowsza wersja słynnej serii gier o zombie i parkour. Aby uczcić b 2. rocznicaprogramiści przygotowują miłą niespodziankę.

Podobnie jak oryginał z 2015 roku, kontynuacja doczekała się kilku aktualizacji od czasu premiery w zeszłym roku. 4 lutego 2022 r. Te nowe funkcje, niektóre bezpłatne i niektóre płatne, poprawiły wygodę użytkownika i dodały nową zawartość, która rozszerzyła mechanikę i historię.

Należy pamiętać, że gra nastawiona jest głównie na walkę wręcz, jednak już niedługo to się zmieni. Mówimy to, ponieważ Techlandu Gotowe na wydanie specjalnego patcha Broń palna. Na szczęście to nie koniec dobrych wiadomości.

Powiązane filmy: Dobro, zło i ich znaczenie w Dying Light 2: Stay Human

Zapowiedziano grę Dying Light 2 Reloaded Edition, w którą można grać za darmo przez ograniczony czas

Dzieje się tak, że wraz z nim zadebiutuje aktualizacja dodająca broń palną Wersja ponownie załadowanaNowa wersja gry zawierająca dodatek Stosunki krwi Oraz wszystkie ulepszenia wprowadzone od czasu pierwotnej premiery w 2022 r.

Ta nowa wersja gry wideo o parkour i zombie będzie dostępna za pośrednictwem witryny 22 lutego Zastąpi wersję standardową. Oznacza to, że gracze, którzy już posiadają grę podstawową, będą mogli uzyskać dostęp do funkcji nowej wersji całkowicie za darmo.

Dying Light 2 ponownie załadowane Zawiera także nowe misje kooperacyjne i ulepszenia wizualne twarzy zombie, roślin itp. Ponadto twórcy obiecują nową zawartość dla pojedynczego gracza i oczekują niespodzianek dla fanów pierwszej części.

Historia Dying Light 2 uzasadni wprowadzenie broni

Techland chce uczcić premierę tego nowego wydawnictwa niespodzianką, która zachwyci nowych graczy. Jeśli przykuł twoją uwagę, ale nigdy nie dałeś mu szansy, z radością dowiesz się, że możesz to zrobić Graj za darmo Tytuł ten będzie dostępny na PC przez ograniczony czas.

READ  Księżyc i słońce wpływają na ruch oceanów: czym są pływy?

konkretny, Dying Light 2 ponownie załadowane W międzyczasie odbędzie się bezpłatny weekend 22 i 26 lutego W para. W tym okresie gracze będą mogli rozpocząć tę przygodę nie wydając ani grosza. Twórcy nie ujawnili, czy istnieją jakieś ograniczenia, więc nie wiadomo, czy uda ci się dotrzeć do napisów końcowych, jeśli będziesz wystarczająco szybki. Oczywiście postęp zostanie zachowany i przeniesiony do pełnej wersji, jeśli zdecydujesz się ją kupić.

W Dying Light 2 możesz grać za darmo przez cały weekend
W Dying Light 2 możesz grać za darmo przez cały weekend

Ale powiedz nam, co myślisz o nowych funkcjach, które pojawią się w tej grze? Planujesz skorzystać z darmowego weekendu? Przeczytajmy Ci w komentarzach.

światło śmierci 2 Jest dostępny na Xbox One, Xbox Series Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej aktualności z tym związanych.

Powiązane filmy: Dying Light 2: Stay Human — recenzja zwiastuna

Redakcyjny: gry / Facebook / Świergot / youtube / Instagrama / Aktualności / Bunt /kabel / wiadomości Google

Źródło 1 I 2