11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jesús Angulo opuszcza Atlas i jest nową promocją kota dla Clausury 2022

Niecały tydzień po zdobyciu mistrzostwa atlas, obrońca Jezus Angoli Masz już nowy sprzęt i jest tygrysy. Meksykański obrońca będzie miał rozkazy Miguel Herrera Na przyszły sezon iw najbliższą środę będzie to jego oficjalne przybycie.

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od snajper, Przyczynia się do zarejestrowaćJednak 23-latek zamknął swój podpis z Monterrey jako sprzedaż i nie było potencjalnej wymiany z udziałem większej liczby graczy podczas umowy, została ona rozwiązana tylko poprzez wypłatę gotówki.

Jedyne, co pozostaje do ustalenia, to jaki procent rojingros pozostanie w sprzedaży w przyszłości, co niekoniecznie będzie Europa, bo były z Święty Mikołaj który ostatecznie świadczył usługi gracza, który był niezbędny do uzyskania tytułu.

Odkąd przybyłeś? atlas, Sinaloan zasłużył sobie na miejsce jako pozycja honorowa i to Otwarcie 2021 To nie był wyjątek. Podczas regularnego turnieju złożył 12 zobowiązań, wszystkie z początkowego składu i utrzymał rytm w całej lidze z sześcioma rozegranymi meczami i 540 minutami zapisanymi w ostatnim etapie.

Jesus Angolo jako gracz Atlasa

Ten przedmiot staje się pierwszym rekrutem tygrysy Odwrotny Koniec 2022 Byłoby to bardzo przydatne w tym schemacie”.wesz, który będzie mógł wzmocnić strefę defensywną swojej drużyny, która ostatni semestr zakończyła jako piąta najlepsza obrona z zaledwie 14 golami przeciwko niemu.

Możesz być także zainteresowany: HERRERA TRAS „SEMIS” VS LEÓN: „Wbił mi kutasa w twarz i nie robiłem dramatu”

READ  Tyle Cruz Azul zapłaci Charliemu Rodriguezowi