2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cruz Azul Forge i Pumas zmierzą się z Sapresą

Liga Mistrzów CONCACAF rozpocznie się w lutym 2022 roku, a mecz Ligi Mistrzów odbędzie się w maju

W 1/8 finału Ligi Mistrzów CONCACAFi Niebieski krzyż zderzysz się Forge FCKanadyjska drużyna Premier League. Santos Pocałunek Montreal Od MLS, Lyon przeciwko niemu goastato Gwatemala i Pumy Pocałunek sapressa z Kostaryki.

w pierwszej chwili „Maszyna” została sparowana z Santos Laguna, jednak na tym etapie nie mogą zmierzyć się dwie drużyny z tego samego kraju.Przy drugiej próbie na scenie pojawił się kanadyjski zespół.

dla tej części, Warriors stworzyli własny klucz Knockout z Montrealem, inny kanadyjski zespół, ale do udziału w MLS.

Turniej rozpocznie się w lutymPierwsze mecze z 1/8 finału odbędą się między 15. a 17. dniem miesiąca. Powrót tego etapu nastąpi 22 i 24 tego samego miesiąca. Mecze pierwszego meczu ćwierćfinałów odbędą się w dniach 8-10 marca, natomiast rewanż odbędzie się w dniach 15-17 marca.

Cztery drużyny, które zakwalifikują się do półfinałów, zagrają z nimi od 5 do 7 kwietnia W meczach pierwszego meczu, natomiast powrót nastąpi dopiero tydzień później, od 12 do 14 kwietnia.

Mecz finałowy będzie odtwarzany w tę i z powrotem. Najpierw odbędzie się między 26 a 28 kwietnia, natomiast powrót wyłoni mistrza między 3 a 5 maja 2022 roku. Drużyna mistrzów będzie reprezentować CONCACAF w Klubowych Mistrzostwach Świata.

READ  Chicharito Hernandez umieścił prostytutki: Jose Ramon Fernandez Mediotempo