5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jeśli nie potrzebujesz iPhone’a 13, w Amazon Mexico możesz kupić iPhone’a 12, Pro i Pro Max ze zniżką ponad 7000 pesos

Aktualizujemy post, dodając iPhone’a 12 i 12 Pro, które również są mocno przecenione

Nowa iPhone 13 tak czy to jest dostępne? zatrudnienie Amazonka Meksyk Przez dwa tygodnie i prawdopodobnie jest to bardzo nowy produkt Będziemy musieli chwilę poczekać Abyś je znalazł z pewną zniżką.

Ci, którzy mają pokaz, Są to iPhone 12, oprócz zwykłego modelu, Pro i Pro Max Różne pojemności i kolory. Obecnie w sklepie możemy je nawet znaleźć 17725 pesos.

Oto modele iPhone’a 12, które można kupić ze zniżką:

iPhone 12

iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro Max

Wszystkie te zespoły mają Bezpłatna dostawa dla wszystkich użytkowników Ze względu na cenę i użytkowników posiadających abonament Amazon Prime można cieszyć się z Dostawa następnego dnia Według miasta.

Ponadto można go również płacić niezależnie od miejsca przechowywania i koloru Do 12 miesięcy bez odsetek Z Udostępnij kartyDodatkowo Amazon oferuje również opcję zapłaty kwoty Ubezpieczenie od szkód Rok lub dwa, cena zależy od modelu.

W Xataka México Selección publikujemy najlepsze oferty w zakresie technologii, gier wideo, przedmiotów kolekcjonerskich i innych przecenionych kategorii w różnych sklepach internetowych w Meksyku. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żaden z wymienionych artykułów nie jest sugerowany przez marki ani sklepy, a ich przesłanie jest wyłączną decyzją zespołu redaktorów.

READ  Najbardziej surrealistyczna gra na świecie pojawi się w Xbox Game Pass