23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jeśli masz Xbox Game Pass, lepiej czerwona flaga 30 maja

Więcej historii w kategorii Xbox Game Pass


Nie przegap niczego i śledź nas w Google News!

Pozostało już tylko kilka gier, które zostaną wydane w ramach Xbox Game Pass przed końcem maja, ale miej oko na kilka gier, które nie pojawią się jeszcze przed końcem miesiąca. Mamy za sobą bardzo dobry miesiąc wydawania gier w ramach Xbox Game Pass, wraz z pojawieniem się wysokiej jakości gier i Xbox Game Studios przygotowuje długo oczekiwaną grę Hellblade 2.

30 maja w ramach Xbox Game Pass udostępnimy dwie duże premiery, dwie gry bardzo od siebie różniące się, ale dwie, w które polecamy zagrać bez względu na wszystko. Mamy z jednej strony kontynuację i jedną z tych bardzo oryginalnych gier niezależnych, w które osobiście zapewniam, że warto zagrać, ponieważ jest ona zupełnie inna od wszystkiego, w co grałeś do tej pory.

30 maja w ramach Xbox Game Pass mamy dwie świetne gry

HUMANITY to wyjątkowe połączenie łamigłówek i platformowych gier akcji. Będziesz Shiba Inu, który musi poprowadzić tłum do mety w trybie fabularnym. Możesz także przeglądać poziomy utworzone przez użytkowników we wbudowanym kreatorze scen.

  • Ludzkość (chmura, konsola i PC): 30 maja

Ogromny świat czeka na Ciebie w Lords of the Fallen, nowej grze akcji RPG w klimatach mrocznego fantasy. Wyrusz na wyprawę mającą na celu obalenie Adyra, boga demonów. Wersja 1.5 jest już dostępna: dodaje znaczną poprawę wydajności i dostosowanie poziomu trudności.

  • Lords of the Fallen (chmura, PC, seria Xbox

Subskrybuj kanał YouTube GX