18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samsung Galaxy Z Fold 3 z rabatem 30 tysięcy peso w Liverpoolu

Samsung Galaxy Z Fold 3 z rabatem 30 tysięcy peso w Liverpoolu

Sekcja przechowywania Liverpool Wśród swojego sprzętu elektronicznego oferuje szeroką gamę opcji w zależności od potrzeb, jakie przedstawia, ale dział telefonii komórkowej jest jednym z najbardziej wszechstronnych.

Z okazji powrotu do szkoły meksykańska sieć supermarketów uruchomiła zniżki na wiele produktów, które mogą być potrzebne do rozpoczęcia nowego roku szkolnego w różnych poziomach szkoły.

Jednym z modeli, który najbardziej przykuł uwagę klientów, a którego dostępność nawet w Liverpoolu jest ograniczona, jest SAMSUNG Galaxy Z Fold3. Cena tego modelu jest o ponad 30 procent niższa od pierwotnej ceny.

Jaki rabat ma telefon komórkowy?

On Samsunga Galaxy Z Fold3 Ma 60-procentową zniżkę. swoją pierwotną cenę 50 014 pesoOstateczna cena wynosi 20 299 dolarów peso. W ofercie sklepu znalazł się jednak akumulator przenośny.

Jeśli jesteś zainteresowany tym telefonem, możesz go znaleźć i kupić na stronie internetowej www.liverpool.com.mx; Warto jednak wiedzieć, że sprzęt ten jest regenerowany.

Co to jest odnowiony komputer?

Odnosi się do procesu, podczas którego używany produkt, w tym przypadku smartfon, jest serwisowany, naprawiany i odnawiany, tak aby działał jak nowy.

Model ten przykuł uwagę rynku, gdyż był jedną z zespołów do niego powracających Elastyczne modele. W tym przypadku Z zewnątrz ma nieelastyczny ekran o przekątnej 6,2 cala, rozdzielczości 2268 x 832 pikseli i zagęszczeniu 387 pikseli. Częstotliwość odświeżania wynosi 120 Hz i ma składany ekran

cechy

  • Połączenie Bluetooth/WiFi
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 888
  • otwarty
  • Czytnik cyfrowy, rozpoznawanie linii papilarnych i twarzy
  • odnowiony
  • wodoodporny
  • Technologia szybkiego ładowania
  • ekran 7,6 cala, str. 7Rozwiązanie QHD i AMLOEDdmz


Logo Wiadomości Google
Podążaj za nami

READ  Plotka: rzekomy wyciek Pokemon Scarlett i Purple ujawnia szczegóły legendy, ewolucje początkujących i nie tylko