3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Japońska marka pragnąca odrodzić się z telefonem komórkowym z 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci |  Samsunga |  Manzana

Japońska marka pragnąca odrodzić się z telefonem komórkowym z 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci | Samsunga | Manzana

Sony właśnie wypuściło na rynek nowy telefon, który ma dorównać najpotężniejszemu telefonowi Samsunga i nowemu iPhone’owi. Oto jego funkcje i oficjalna cena.

Dowiedz się więcej o tym nowym telefonie komórkowym, który ma kilka dobrych funkcji. | Obraz: Sony.

Sony To jedna z najbardziej znanych firm na świecie, która właśnie wypuściła na rynek telefon, który ma na celu „walczyć”. SAMSUNG I Manzana. Z tego powodu Diario Líbero przekaże Ci więcej informacji na temat urządzenia posiadającego wysokiej jakości funkcje. Byłby idealnym konkurentem dla nowych, potężniejszych zespołów.

Japońska firma wypuściła na rynek telefon komórkowy Sony Xperia Pro-I Który zyskał popularność na całym świecie, ponieważ pozwala na przechwytywanie zdjęć w formacie RAW i nagrywanie filmów w kinowej jakości. Ponadto jego konstrukcja stanowi połączenie wytrzymałości i wyrafinowania, co można podkreślić poprzez matowe wykończenie i metalową ramę.

Telefon Sony Xperia Pro-I

Wśród głównych cech telefonu komórkowego tej firmy Sony Do dyspozycji gości jest 6,5-calowy ekran z technologią OLED 4K HDR 3840×1644, który zapewnia użytkownikom wysokiej jakości wrażenia multimedialne. Podobnie częstotliwość odświeżania 120 Hz i proporcje 21:9 umożliwiają odtwarzanie treści z optymalną wydajnością.

Jego urządzenia starają się przewyższać inne telefony komórkowe, takie jak iPhone 15 Pro Max, ponieważ ma 12 GB pamięci RAM i 512 GB przestrzeni na dane, wspierane przez procesor Qualcomm Snapdragon 888 5G, co pozwala mu mieć dużą liczbę aplikacji niezależnie od jego waga..

Sony Xperia Pro-I to nowy japoński telefon, który zaskakuje tysiące. Obraz: petapiksel

W systemie kamerowym znajdują się trzy kamery z dedykowaną matrycą RX100 VII dla Pro-I oraz wysokiej jakości obiektywami. Technologia ZEISS, czujnik 3DiTof z obiektywami 16 mm i 50 mm oraz rozdzielczość 4K z opcjami 120 kl./s, 24, 25, 30 i 60 kl./s są idealne dla twórców treści.

READ  Fizyczna kopia trylogii Batman Arkham jest niedokończona!

Dołącz do kanału Libero WhatsApp