23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Jakie miałem szczęście, że tak bardzo mi się podobały” – El Financiero

„Jakie miałem szczęście, że tak bardzo mi się podobały” – El Financiero

Pato Levy zmarł z powodu wielu problemów zdrowotnych, z których jednym było nieregularne bicie serca, na które cierpiał. „Coco” Levy, brat kierowcy, potwierdził śmierć w programie na żywo Gustado Adolfo Infante. youtube.

Dwa dni przed pierwszą rocznicą śmierci jego matki, Taliny Fernandez, zmarł jej najmłodszy syn, a on niejednokrotnie podkreślał, jak bardzo go zraniła jej strata.

Najnowszy post autorstwa Kaczka Levi Miało to miejsce 1 czerwca na jej koncie na Instagramie, gdzie podzieliła się zdjęciem z mamą i następującym zdaniem: „Jaka ona szczęśliwa, że ​​tak świetnie się przy nich bawiłam”.

Zobacz najnowsze wpisy dotyczące sterowników itp. itp., Udostępniaj wiele zdjęć i wiadomości.

„To znaczy, po śmierci mojej matki załamałam się. Mówią, że to normalne z powodu wielkiej straty, ale czujemy się dobrze i wszystko się poprawia”. Okna.

Jak minęły ostatnie dni Batu Leviego?

Chociaż Pato stwierdził, że jego stan zdrowia jest lepszy, śmierć kierowcy nastąpiła kilka miesięcy po śmierci jego przyrodniego brata. 26 kwietnia ostatni.


„Dwa tygodnie temu zmarł mój brat, mój przyrodni brat, zmarł na atak serca, jedząc w moim domu, na moich oczach i przez cztery godziny miał konwulsje, a my mu pomogliśmy, robiąc mu usta -Resuscytacja ust, co go robi Resuscytacja krążeniowo-oddechowaWszystko to, oddychanie sercowo-naczyniowe. „Okropne” – powiedział Pato w wywiadzie. Okna.

Wśród niedawnych wypowiedzi najmłodszego syna Taliny Fernandez znalazł się zapis, że w rozmowie z znajomą przyznała, że ​​medium widziało jego matkę.

„Przyjaciel zadzwonił do mnie i powiedział: «Hej, wczoraj poszłam do medium i ono powiedziało mi, że twoja matka tam była i że wysłała ci ten list», a ona kazała mi wstać, że decyzja o żyć lub umrzeć było we mnie” – powiedział.

READ  Według astrologii są to znaki, które zyskują wielką siłę i dobrobyt od 25 do 31 maja

Na co zmarł Batu Levi?

Najmłodszy syn Taliny zmarł z powodu problemów z sercem i wymagał operacji w celu leczenia niewydolności serca i nieregularnego bicia serca.

„Patu cierpiał na niewydolność sercaArytmia, A Nakłucie półpłuca „I na cukrzycę. Przez długi czas chorowałem na wiele rzeczy. Próbowałem wyzdrowieć, było trochę lepiej, ale nie mogliśmy”.