23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tragiczna śmierć Pato i Mariany Levy, dzieci Taliny Fernandez

Tragiczna śmierć Pato i Mariany Levy, dzieci Taliny Fernandez

Rodzina zaginionej Taliny Fernandez wróciła do… Ubierz się w żałobęPrawie rok po jego śmierci ponieśli stratę kolejnej bliskiej osoby.

Zmarł dziś rano Kaczka Levinajmłodszy syn kierowcy, z powodu A zawał serca.

Przyjaciele i rodzina kierowcy zebrali się w jego domu, aby pożegnać go za zamkniętymi drzwiami. Zgodzili się jednak porozmawiać z mediami i podać kilka szczegółów na temat śmierci.

Przeczytaj także Potwierdzają śmierć Pato Levi, najmłodszego syna Taliny Fernandez

Kaczka jest Drugi syn Znana jako „Pani Dobrych Słów”, zmarła w kwietniu 2005 r. Mariana Levy Stracił życie w wieku 39 lat w wyniku próby napadu.

W dniu śmierci aktorka podróżowała z mężem Jose Marią Fernandezem „Peru”, dziećmi i grupą ich przyjaciół do parku rozrywki; Po drodze zauważył jednak, że podąża za nimi samochód. W kilkukrotnych oświadczeniach Fernandeza wyjaśniał, że sytuacja wywarła na jego córce takie wrażenie, że dostała zawału serca i zmarła, prosząc o pomoc kilku funkcjonariuszy policji:

„(Marianna) widziała mężczyznę przychodzącego z bronią; Miał samochód pełen dzieci. Pirro prowadził samochód, po czym wysiadł z samochodu i pobiegł do policjanta, który był w budynku, i powiedział mu, że „zaatakują nas”; „Odwraca się i mówi Pirru: «Zemdleję» i pada martwy” – powiedział w rozmowie z Yordi Rosado.

Podobnie jak jego siostra, Pato zmarł na problemy z sercem, które skomplikowały się po śmierci jego matki.

Według Coco Levy, jedynego żyjącego brata, nadawca zmarł we śnie, więc nie cierpiał.

W październiku 2023 roku Pato przyznał w „Vintanyando”, że zdiagnozowano u niego niewydolność serca i aby uratować mu życie, musiał przejść delikatną operację.

Wyjaśnił również, że nie ma wystarczających środków, dlatego otworzy stronę w Internecie, aby zebrać fundusze.

„Spróbuję stworzyć jedną ze stron o nazwie „Myślę o GoFundMe”, a wtedy każdy będzie wpłacał peso lub cokolwiek zechce. Rzecz w tym, że muszę przejść operację, aby moje serce mogło wytrzymać. Im szybciej, tym lepiej. tym lepiej” – powiedział wówczas.

READ  „Cobra Kai”: Netflix wznawia serial na piąty sezon – aktualności z serialu

Przeczytaj także Batu Levi zmarł we śnie: „śmierć sprawiedliwego” – mówi jego brat Koko