27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak uzyskać wszystkie kanały DTT na Android TV bez konieczności ich ustawiania?

na czas Strojenie kanałów W naszym telewizorze zawsze mamy do czynienia z tym samym żmudnym procesem. Konieczność robienia tego za każdym razem, gdy nastąpi zmiana, a przede wszystkim musisz poprosić o to ręcznie. Niemniej jednak, Wszystkie te kroki możemy zapisać Jeśli mamy telewizor z Android TV lub Google TV.

to jest możliwe Wszystkie kanały naziemnej telewizji cyfrowej bez konieczności ich ustawiania na naszym telewizorze dzięki aplikacji takiej jak kanały TDT. I chociaż nie można go pobrać z Google Play, możesz zainstalować go na telewizorze z ten link Lub wyślij go z telefonu komórkowego Jak widzieliśmy przy innych okazjach.

NTC bez ustawień

Dzięki kanałom TDT oszczędzamy się przed procesem strojenia i aranżowania kanałów. Pojedynczy Potrzebny nam będzie telewizor z Android TV lub Google TV oraz połączenie z internetem. Reszta jest historią.

To, co robią kanały TDT, to Łączy w atrakcyjnym interfejsie prawie wszystkie kanały naziemnej telewizji cyfrowej W Hiszpanii. W ten sposób możemy uzyskać dostęp do każdego kanału, klikając jego logo, i wyświetlać się pogrupowane według tematu lub pochodzenia.

kanały TDT

Możesz pobrać kanały TDT z ten link Korzystając z przeglądarki telewizora lub wysyłając aplikację z telefonu komórkowego. Tak czy inaczej, aby go zainstalować Będziesz potrzebować przeglądarki plików na swoim telewizorze. W tej sprawie używam Dowódca profilu telewizyjnego.

TDT

TDT

Po zainstalowaniu aplikacji nie będziesz potrzebować niczego więcej. Kiedy go otworzysz, zobaczysz to Kanały TDT prezentuje wszystkie kanały na jednym ekranie (krajowy, regionalny i lokalny). Możesz je przeglądać lub skorzystać z wyszukiwarki, aby znaleźć osobę, którą chcesz zobaczyć. Rozróżnia także kanały telewizyjne i radiowe.

kanały TDT

Kiedy zaczniesz grać w którąkolwiek z nich, Możesz go wstrzymać, przyspieszyć lub opóźnić zgodnie z potrzebami. Ponadto kanały radiowe mogą być odtwarzane zarówno na pierwszym planie, jak i w tle. Przeciągnij listę w dół, wybierz stację i naciśnij przycisk Home, aby korzystać z innych aplikacji podczas słuchania radia.

READ  WhatsApp | Skąd wiesz, czy masz najbezpieczniejszą wersję | Aplikacje | APK | Smartfon | iPhone | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Sterowanie TDT

Aplikacja jest darmowa i pozwala na dostosowanie zawartości podczas jej odtwarzania Aspekty takie jak dokładność, dźwięk czy tłumaczenie Jeśli możliwe.

Wideo TDT

Dźwięk TDT

Tekst TDT

W niektórych przypadkach zapewnia: Dostęp do odtwarzania przez Internet lub YouTube, co jest szczególnie prawdziwe w przypadku lokalnych ciągów programowania. W większych mamy przewodnik programowania, który pojawia się po prawej stronie ekranu.

Tdt 3

Sieć TDT

Aplikacja jest bardzo prosta i nie kryje więcej tajemnic. Jest to przydatne narzędzie umożliwiające dostęp do wszystkich kanałów naziemnej telewizji cyfrowej Bez konieczności okresowego dostrajania kanałów I unikaj żmudnego zadania ręcznego zamawiania.