25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak czytać usunięte wiadomości WhatsApp

w 2017 WhatsApp Zawiera jedną z najbardziej użytecznych funkcji: możliwość Usuń wiadomości wysłałem. Chociaż opcja uratowała nas więcej niż jeden raz, prawda jest taka, że ​​dla części, która ją otrzymała, może być bardzo frustrujące, gdy nie wiadomo, co zostało wysłane. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Jest sposób, aby Przeczytaj usunięte wiadomości A co najważniejsze, bez konieczności uciekania się do aplikacji innych firm.

Jak czytać usunięte wiadomości WhatsApp

Od premiery nowej funkcji w WhatsApp Jest bardzo prosty sposób, aby się dostać Usunięte wiadomości. Chociaż niewiele osób o tym wie. Sprowadza się do historii Uwagi z telefonu. Należy jednak zauważyć, że ta metoda działa tylko dla użytkowników Android, ponieważ ten system operacyjny jest tym, który ma tę funkcjonalność.

Jeśli korzystasz ze smartfona przez jakiś czas, być może zauważyłeś to, gdy otrzymasz powiadomienie z aplikacji od Usługa wiadomości (w jaki sposób WhatsApp) Możesz przeczytać treść wiadomość Bezpośrednio z paska u góry ekranu, nawet jeśli jest zablokowany. O ile nie skonfigurowano inaczej, jest to zwykle ustawienie domyślne dla większości naszych telefonów komórkowych.

Jak tylko klikniesz na powiadomienie, wchodzimy do aplikacji Usługa wiadomości Alert znika. Większość ludzi nie wie, że istnieje historia treści tych powiadomień. Więc teoretycznie możemy znaleźć usunięte wiadomości Nawet jeśli nie jest dostępny w WhatsApp.

Według Android Central ta opcja jest dostępna w systemach operacyjnych Android 4.3 Jelly Bean lub nowszych. Aby go znaleźć, musisz przejść do sekcji ustawień swojego urządzenia, naciśnij opcję Uwagi Następnie przejdź do Historii powiadomień. Jeśli twoja funkcja nie jest aktywna, musisz ją włączyć, aby telefon mógł rozpocząć nagrywanie pliku kratownice.

Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć historii powiadomień?

Niektórzy producenci mogą mieć datę Uwagi Znajduje się w innym menu na Twoim urządzeniu. Wiele zależy od warstwy personalizacji oprogramowania każdej marki smartfony. Jeśli opcja jest trudna do znalezienia lub po prostu niedostępna, możesz być pewien, że istnieje inna alternatywa.

READ  Genshin Impact przerywa współpracę z Elonem Muskiem zaledwie kilka godzin po jej ogłoszeniu

Możesz pobrać zewnętrzne aplikacje, które pełnią tę samą funkcję, co Historia Uwagi. Notisave jest jednym z najpopularniejszych, ponieważ po prostu przechowuje tekst pliku kratownice Otrzymane. Należy jednak pamiętać, że działa to tylko w celu zapisywania wiadomości otrzymanych po zainstalowaniu aplikacji, więc nie będziesz mieć dostępu usunięte wiadomości Poprzednio.


Zdjęcie: Sklep Play Notisave

Notisave można pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play. Pamiętaj, aby przyznać dostęp do niezbędnych uprawnień, aby aplikacja działała poprawnie. Po zainstalowaniu niczego nie umknie Wiadomość skasowana Twoich kontaktów.

noti-save.jpeg
Zdjęcie: Sklep Play Notisave

Ważną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że istnieje wiele aplikacji, które obiecują ratunek usunięte wiadomości, Bądź bardzo ostrożny, sprawdź uprawnienia, o które proszą, a jeśli zauważysz jakąkolwiek dziwną zmianę w działaniu telefonu komórkowego, natychmiast je usuń.

Czytaj więcej: „Oni są Włosi”: Meksykanin prosi o ciasto tamale w Hiszpanii, a odpowiedź szybko się rozchodzi

W każdy piątek otrzymujemy Hello Weekend, nasz newsletter zawierający najnowsze informacje z zakresu gastronomii, podróży, technologii, motoryzacji, mody i urody. Zapisz się tutaj: https://www.eluniversal.com.mx/mi-cuenta