25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Genshin Impact mógł rozpocząć proces cenzury kopii w Chinach – Kudasai

Na oficjalnym koncie Twitter gry wideo, którą stworzyłem miHoYoi Efekt JinshinOgłoszono nowe kostiumy dla postaci.Bursztyn, latający bohater„,”Jan, Główny Nadinspektor„,”Kopalnia Mona„Tak”Rosaria, La Piata ImbiaNie ogłoszono daty premiery, ani nie ogłoszono, czy będzie ona darmowa czy płatna dla graczy.

Będą to pierwsze alternatywne kostiumy, które nie są związane z konkretnym wydarzeniem. W przeszłości nowe kosmetyki pojawiały się w ramach wydarzeń o ograniczonym czasie trwania, a pierwsza pojawiła się w „Wersja 1.6Jednak fani są pewni, że za tym ogłoszeniem kryje się głębsze znaczenie.

Fani zauważyli, że nowe kostiumy są w rzeczywistości mniej odkrywcze niż ubrania, które bohaterowie noszą obecnie w tytule. Skąd znajomy trend polegający na pokazywaniu coraz mniej skóry? z Chin! Zgodnie z oficjalną aktualizacją, nowe stroje na stałe zastąpią oryginał na chińskim serwerze gry wideo, podczas gdy oba będą dostępne dla reszty świata. Ale jak długo miHoYo będzie uciekać się do tej praktyki? (Po lewej stronie znajduje się obecny projekt, po prawej alternatywny)

READ  Ziemia osiągnie swoją maksymalną prędkość 2022 roku 4 stycznia