3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jackson Greathouse Fall, człowiek, który został milionerem za radą ChatGPT

Jackson Greathouse Fall, człowiek, który został milionerem za radą ChatGPT

Wpisałem trendy On

Isztuczna inteligencja Jest to system i zestaw zdolności poznawczych i intelektualnych wyrażanych przez systemy komputerowe lub zestawy algorytmów, których celem jest tworzenie maszyn naśladujących ludzką inteligencję. Coraz bardziej ChatGPT staje się coraz ważniejszy w tym zglobalizowanym świecie, a wraz z nim można robić różne rzeczy, od replikowania głosu piosenkarza po wygląd osoby. Ale w tym przypadku osoba została milionerem i wkrótce to zrobi Upadek Wielkiego Domu Jacksona.

Od kilku miesięcy w zglobalizowanym świecie instalowana jest sztuczna inteligencja i chociaż jest wiele osób, które zaakceptowały pojawienie się ChatGPT, są też krytycy, którzy twierdzą, że jedyne, co zrobi, to odbierze ludziom pracę . . Jednak wielu nie wiedziało, że jeśli dobrze go wykorzystamy, możemy uzyskać ogromne korzyści dla naszego życia.

Sztuczna inteligencja jest dziś niezbędna. Źródło pliku

Jak podaje Business Insider, jedną z osób, którym udało się skorzystać z… sztuczna inteligencja on cUpadek Wielkiego Domu Alexsona Jego zawód to projektant marki, któremu udało się zamienić budżet 100 dolarów na miliony, a wszystko dzięki sztucznej inteligencji. Według zeznań beneficjenta stwierdził on: „Masz 100 dolarów i twoim celem jest zamienić je w jak największą kwotę w jak najkrótszym czasie, nie robiąc nic nielegalnego” – napisał Greathouse Fall, dodając, że byłby „ludzki odpowiednik”.

Jacksonowi Greathouse udało się zostać milionerem. Źródło: Instagram @jackson.fall

– zapytał kiedyś Greathouse sztuczna inteligencjaChatbot poinstruował go, aby założył firmę o nazwie „Green Gadget Guru”, której celem jest zapewnianie ludziom porad, jak zostać milionerami i prowadzić bardziej zrównoważone życie. W ciągu zaledwie jednego dnia młodemu człowiekowi udało się zebrać już ponad tysiąc dolarów, a w ciągu miesiąca zebrał już około 25 tysięcy dolarów. To sam projektant zamieścił je na swoim osobistym koncie na Twitterze.

Dzięki dokonanej inwestycji Wielki dom Jacksona, dostał hosting dla swojej witryny internetowej i w kolejnej wskazówce dotyczącej sztucznej inteligencji poprosił go o zaprojektowanie logo, wskazując w ten sposób idealny biznes, aby zostać milionerem. Następnie pozostałe 85 dolarów wykorzystał na zaprojektowanie treści i stron internetowych, a nazwę witryny zaproponował sam ChatGPT. Młody człowiek na swoim koncie na Twitterze zamieszcza wskazówki, jak efektywnie wykorzystać sztuczną inteligencję.

READ  El precio del dólar hoy, 7 de diciembre, el peso está bajando