21 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Izrael ratuje zakładników Louisa Haara i Fernando Marmana w Gazie

Izrael ratuje zakładników Louisa Haara i Fernando Marmana w Gazie

W niedzielę izraelskie siły bezpieczeństwa uratowały dwóch zakładników Hamasu: Norberto Luisa Marmana i Fernando Simona Marmana, pochodzenia argentyńskiego.

W mieście odbyła się akcja ratownicza Rafahna południu epizod.

Rzecznik policji powiedział: „Siły potajemnie przybyły na cel około pierwszej w nocy i przeprowadziły bardzo skomplikowaną operację w miejscu oraz na drugim piętrze, gdzie przetrzymywano zakładników”. Izraelska Armia Obrony.

Przygotowania obejmowały „kopie zapasowe, dużą osłonę powietrzną i głęboki wywiad”.

Następnie siły wtargnęły do ​​budynku przez zamknięte drzwi i przeprowadziły wymianę ognia z bandytami w budynku i sąsiednich budynkach, przenosząc zakładników do pojazdów opancerzonych.

„Z powietrza wydobywała się silna siła ognia. Z pobliskich budynków otwarto ogień. Tam siły Powietrzne Dodał: „Atakował intensywnie”. W tym samym czasie Korpus Pancerny zajmował się także procesem wydobycia.

Hadżari Dodał, że „w tej akcji dzisiaj wieczorem wyeliminowano kilku terrorystów”, w tym co najmniej trzech w budynku, w którym przetrzymywano zakładników.

Żołnierz został lekko ranny. „Cały proces od początku do końca trwał około godziny” – dodał.

Według rzecznika izraelskiej armii oboje są w dobrym stanie i zostali zabrani do szpitala Szpital Sheby Do Tel Haszomer W Tel Awiw.

Kim są uratowani zakładnicy?

Norberta Ludwik Har70-latek był już wcześniej przetrzymywany jako zakładnik Kibuc jarzmo Izaak Do epizod Przez terrorystów podniecenie 7 października ze swoją partnerką Klara Marman62 lata, bracie Jasne, Fernando Marmana60 lat, siostra Gabriela Limberg59 lat i córka Gabriela, królewski Limburgia17.

Gabriela I Mia LimbergI Klara MarmanZostali zwolnieni 28 listopada w ramach wynegocjowanego wcześniej tymczasowego zawieszenia broni smak I państwo dołączyć między podniecenie I Izrael.

Jasne Powiedział, że cała piątka pozostała razem i w pewnym momencie została zabrana tam furgonetką Rafah„, „Właściwie bardzo blisko Jarzmo Izaaka„, Powiedział.

READ  Tajwan potępia wtargnięcie 103 chińskich samolotów i 9 statków – DW – 18.09.2023

Kiedy ona była, Gabriela I królewski Wypuszczono ich, byli tego pewni Ludwik I Fernando Będą następni, którzy zostaną zwolnieni.

„Nie możemy ich porzucić” – dodał. Jasne.

Tego ranka pięcioosobowa rodzina ukryła się w zamkniętym pokoju, próbując zamknąć ciężkie drzwi krzesłem.

Kiedy terroryści przybyli i krzyknęli, żeby wyszli z pokoju, byli pewni, że zaraz zostaną zabici.

Ludwik Har Ma czworo dzieci i 10 wnuków, jest miłośnikiem teatru.

Fernando Simona Marmana(60 l.) był już wcześniej przetrzymywany jako zakładnik Kibuc jarzmo Izaak Do epizod Przez terrorystów podniecenie 7 października z Har I reszta rodziny.

Marmanaz siostrą Gabriela I twoja córka królewskiW weekend odwiedzali kibuc.

Do Niewierni Sabazajmuje się pracami konserwacyjnymi i często pomaga mieszkańcom kibucu we wszystkim, co wymaga naprawy.

Wszyscy bracia Marmana Wyemigrowali do tego Izrael z Argentyna.

Powielanie jest dozwolone z następującym odnośnikiem: ©EnlaceJudío