27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

iPhone 15 Pro otrzyma „znaczną podwyżkę ceny” z dwóch głównych powodów

iPhone 15 Pro otrzyma „znaczną podwyżkę ceny” z dwóch głównych powodów

iPhone 15 Pro będzie najdroższym iPhonem w historii: Apple w tym roku znacznie podniesie cenę.

Cena iPhone’a 15 Pro będzie wyższa, niż można sobie wyobrazić

Kilka dni dzieli nas od prezentacji nowego iPhone’a 15, a plotki o nowych urządzeniach nie przestają pojawiać się. O iPhonie 15 i iPhonie 15 Plus oraz o iPhonie 15 Pro i iPhonie 15 Pro Max wiemy już prawie wszystko, ale ten ostatni pozostaje do odkrycia. oficjalna cena.

Oczekuje się, że iPhone 15 i iPhone 15 Plus utrzymają jednak cenę na poziomie zbliżonym do poprzednich lat iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max mogły odnotować „znaczny wzrost ceny” w stosunku do swoich poprzedników– twierdzi analityk Cyfrowe czasyŁukasz Lane. Dodatkowo ujawnia dwie przyczyny tej podwyżki cen.

Koncepcja iPhone'a 15 Pro w czterech różnych kolorach

Cena iPhone’a 15 Pro będzie bardzo wysoka

iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max będą najdroższe w historii

W USA Apple nie podniosło ceny iPhone’a 14, ale w większości krajów na świecie urządzenia te zaobserwowały znaczny wzrost cen. W tym roku Spodziewamy się ponownego wzrostu, co będzie miało wpływ także na dolarową cenę iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max..

Lin wyjaśnia tę kwestię iPhone 15 Pro w tym roku odnotuje „znaczny wzrost ceny” za sprawą dwóch dużych zmian. Zmiany te są znaczące i będą odzwierciedlać główne różnice w tegorocznych modelach:

  • Zmiana konstrukcji kadłuba ze stali nierdzewnej na tytan.
  • Nowy system kamer z obiektywem peryskopowym.
iPhone'a 15

Modele iPhone’a 15 Pro będą miały bardziej profesjonalne wykończenie tytanowe, ale będą miały swoją cenę

Jednak pomimo wysokiej ceny Lin pozostaje Myślę, że iPhone 15 Pro będzie najpopularniejszym telefonem tej generacji. Coś naprawdę wydarzyło się w 2023 roku, kiedy iPhone 14 Pro Max pozycjonuje się jako bestseller.

Zdaniem Lin, Apple zamówiło od 80 do 90 milionów sztuk iPhone’a 15 Na drugą połowę 2023 roku. A to niecały rok temu Apple zamówiło od 90 do 100 milionów sztuk iPhone’a 14. Najbardziej poszukiwanym iPhonem w pierwszej odsłonie jest iPhone 15 Pro Maxa następnie iPhone 15 Pro, iPhone 15 i iPhone 15 Plus.

READ  Samsung już pracuje nad wspomnieniami z petabajtem pamięci (co jest irytujące)

Pomimo swojej skłonności do podwyżek cen Lin nie chce powiedzieć, jak bardzo. Poprzednie plotki to potwierdzają iPhone 15 Pro podniesie swoją cenę o 100 dolarów Jeśli chodzi o iPhone’a 14 Pro i nie tylko iPhone 15 Pro Max może kosztować nawet o 200 dolarów więcej W porównaniu do iPhone’a 14 Pro Max.

To dość duże podwyżki cen, zwłaszcza jeśli przeniesiemy je poza USA, gdzie już w zeszłym roku zaobserwowaliśmy duży wzrost cen w ofercie iPhone’a 14. Na potwierdzenie tego będziemy musieli poczekać do przyszłego tygodnia, czyli we wtorek 12-go września nowy iPhone 15 zostanie zaprezentowany w Apple Park.

iPhone 15 Pro będzie miał "Duży wzrost cen" Z dwóch głównych powodówiPhone’a 15

Marka manzana Data wydania 2023