2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

I powiedzieli, że Apple brakuje innowacji, to są innowacje projektowe iPhone’a 15

Plotki sugerują, że nowa linia smartfonów Apple doczeka się drastycznych zmian konstrukcyjnych.

Apple już przygotowuje się do opracowania własnej linii iPhone’a 15

Ostatnio zaczęły krążyć wszelkiego rodzaju plotki dotyczące premiery Apple iPhone 15, która rozpocznie się we wrześniu 2023 roku. Wiele z tych plotek koncentruje się na specyfikacji sprzętowej smartfonów nowej generacji, ale wiele innych plotek wskazuje na możliwość Zmiany projektowe To oznaczałoby wielką rewolucję technologiczną.

W tym artykule wymienimy wszystko Innowacje projektowe, które Apple ma wdrożyć w rozwoju iPhone’a 15. Niektóre z tych ulepszeń trafią do wszystkich modeli, podczas gdy inne będą dostępne wyłącznie dla iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max.

Wszystkie nowości projektowe iPhone’a 15

To wszystkie innowacje projektowe, które Apple rozważy wprowadzenie w serii iPhone 15 z 2023 roku.

Port USB typu C

iPhone'a 14 Pro

Port USB dla iPhone’a 14 Pro

Pierwsza zmiana w konstrukcji iPhone’a 15 powinna dotyczyć spodziewanego pojawienia się portu USB-C. Z Unii Europejskiej zmuszą Apple i innych producentów do korzystania z uniwersalnego portu USB-C, choć niedawno odkryto, że port USB-C w iPhonie 15 będzie działał tylko z akcesoriami MFi. W każdym razie będzie to duża zmiana dla iPhone’a i długo wyczekiwana nowość dla użytkowników.

Dynamiczna wyspa

Dynamiczna wyspa na iPhonie 14 Pro

Dynamic Island jest na iPhonie 14 Pro i iPhonie 14 Pro Max

Najnowsze plotki wskazują na bardzo dobrą wiadomość, że wszystkie modele iPhone’a 15 będą miały Dynamic Island, z którą zdecydowanie się pożegnamy pęknięcia z przedniego aparatu. To duży krok dla Apple, który przybliży firmę o krok do wprowadzenia iPhone’a z pełnym ekranem.

Rama tytanowa

iPhone'a 14 Pro

Nowa linia urządzeń iPhone 15 Pro będzie miała tytanową ramkę

Wśród innych innowacji konstrukcyjnych, które Apple wdroży w swoim nowym iPhonie 15, jest ramka wykonana z tytanu, która zapewni wiele Większa odporność na uderzenia i zarysowania na bocznych krawędziach, oprócz bardziej luksusowego wyglądu. Nie wiemy, czy będzie to rama dla Kosmiczny tytan Tak jak w przypadku Apple Watch Ultra, czy też występuje wyłącznie w modelach iPhone 15 Pro, ale bez wątpienia będzie to jedna z wielkich zmian konstrukcyjnych dla nowej gamy telefonów Apple.

READ  Jak zrezygnować z wysyłania e-maili na swój telefon komórkowy?

Regulacja głośności

iPhone'a 15 Pro

Ten koncept przedstawia nam iPhone’a 15 Pro z dotykowym panelem bocznym

Apple może planować wymianę fizycznych przycisków głośności w swoim iPhonie 15 Przyciski dotykowe, które będą symulować naciskanie z niewielkimi wibracjami W podobny sposób, jak działa iPhone 7 i jego przycisk Home. Przełącznik wyciszania może również zmienić swój wygląd w postaci dotykowego przycisku. Ponadto mówi się, że linia iPhone’a 15 ujednolici regulację głośności w jednym przycisku zamiast dwóch przycisków, jak to zawsze miało miejsce do tej pory.

wpadka aparatu

iPhone'a 14 Pro Max

Moduł aparatu iPhone’a 15 powinien poprawić jego sprzęt

W projekcie iPhone’a 15 Pro Max jest mały szczegół, który pokocha wielu użytkowników iPhone’a, którzy planują uaktualnić swoje telefony. Najwyraźniej Apple zmniejszy rozmiar wypukłości modułu aparatu iPhone’a 15 Pro Max, chociaż ogólna grubość urządzenia będzie nieco większa. Wymiary tego modelu będą 159,86 x 76,73 x 8,25 mm. Nie wiemy, czy te innowacje projektowe zostaną wprowadzone w innych modelach, ale pomogą poprawić pojemność baterii i, oczywiście, zredukować wibracje, gdy iPhone zostanie umieszczony na gładkiej powierzchni.

Nowe kolory

iPhone'a 15 Pro

iPhone 15 Pro pojawi się w ekskluzywnym nowym kolorze

Jak zwykle z premierą każdego nowego modelu iPhone’a, iPhone’a 15 Wprowadzi nowe kolory A według plotek wiemy już, jaki będzie ton niektórych wykończeń. Zasadniczo iPhone 15, iPhone 15 Plus i iPhone 15 Pro będą dostępne w kolorach bordowym, różowym i błękitnym, do których prawdopodobnie dołączą inne odcienie, takie jak między innymi srebrny, gwiezdna szarość lub biała gwiazda.

I powiedzieli, że Apple brakuje innowacji, to są innowacje projektowe iPhone'a 15iPhone’a 15

Marka manzana Data wydania 2023